Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kutya levizelte a karton...

A kutya levizelte a karton tejet, melyeknek átázott a sarkon a papir rész. Most komolyan dobjam ki az egész karton tejet?

Figyelt kérdés
Légyszi normális válasuokat irjatok, nem kell kiröhögni, kioktatni, iróniás gúnyokat irni... Köszi
2011. júl. 16. 16:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ez az találtam egy linket :

[link]

2011. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
alumíniumfólián nem megy át szerintem semmilyen víz alapú dolog...
2011. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Amennyiben a tej felbontatlan volt, nem került bele vizelet, ez biztos. Próbáld ki a következőt:

Engedd fel a mosdókagylót vízzel, dobj bele egy doboz tejet (vagy üres tejes dobozt mártsd bele, de persze úgy, hogy a felbontási helyen ne érje víz). Látni fogod, hogy nem ázik át.

Nem csak vízhatlan, hanem légmentesen lezárt dobozokban árulják a tejet, főként azért, hogy minél tartósabb legyen. Ezért van az, hogy a legtöbbre rá van írva, hogy felbontás után (amint már levegő került a dobozba) már máshogy kell tárolni (hűtve) vagy esetleg nem tartható el olyan sokáig mint felbontatlanul.


Nyugodtan tartsd meg a tejet.

2011. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! És a linket is! Azt hiszem megtartjuk, ami nem olyan vészes, a többi a cicáé...meg persze a kutyáé ha már ennyire bátor volt.Köszönöm mégegyszer mindenkinek!!!
2011. júl. 16. 18:16
 15/18 anonim ***** válasza:
örülök neki,hogy nem írtam hülyeségeket,na meg annak is örülök,hogy segíthettem.
2011. júl. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bocsi ha későn irok de ez 100% hogy nem ázott át!!szoval nyugodtan meg lehet inni,semmi bajod/bajotok nem lessz!!
2011. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :) Nem irtál későn, örülök a válaszodnak. Köszönöm Neked is! :)
2011. júl. 18. 15:49
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyébként: macskának ne adj tehéntejet😉
2021. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!