Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kutya levizelte a karton...

A kutya levizelte a karton tejet, melyeknek átázott a sarkon a papir rész. Most komolyan dobjam ki az egész karton tejet?

Figyelt kérdés
Légyszi normális válasuokat irjatok, nem kell kiröhögni, kioktatni, iróniás gúnyokat irni... Köszi
2011. júl. 16. 16:19
1 2
 1/18 anonim válasza:

bontsd ki a másik sarkán majd őket. semmi baja nem lesz

de ha nincs rá gusztusod, dobd ki.

én sajnálnám kidobni...

2011. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én mindenképp kidobnám.
2011. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszönöm. :) hát igen én is. csak az alján van az a csücsök rész...de majd vhogy megoldom a bontást.még 1x köszi
2011. júl. 16. 16:30
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi. akkor most várok még egy harmadik választ is, mert igy a vélemények megoszlanak ... :)
2011. júl. 16. 16:31
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

ha semmiképp nem tudnád így meginni,egyértelmű,hogy dobd ki,más esetben tartsd meg...

esetleg ha a szomszédban van macska agy neked add neki...

2011. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én nem mernék kockáztatni..:S
2011. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

van macska agy neked add neki...


izé XD szóval értelmesen :

ha van macskád add neki,vagy a szomszéd macskának....

2011. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszönöm :) nagyon rendesek vagytok. igen, van cia is kutya is, sőt a cica most ellett 2 hete szóval összesen 6 állatka van a házban.
2011. júl. 16. 16:35
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

most jutott eszembe valami,hátha valaki tudjará a választ,vagy kijavít:

szóval a karton papíros tejnek a belsejében van olyan anyag amitől a karton nem ázik át,másképpen a tej átáztatná a kartont...

nah most ez szerintem fordítva is igaz,szóval ha levizelte a kutya a kartont,akkor nem lett kutyapisis a tej,mert nem tudott átivódni...szerintem


de lehet,hogy én ehhez hülye vagyok,szóval ha valaki ért ehhez,javítson ki,nem haragszom meg.

2011. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
fú életmentő lennél :) rem igazad van. :)
2011. júl. 16. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!