Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vezetéknév változtatáson...

Vezetéknév változtatáson gondolkozom már jó ideje, viszont a családomban és a felmenőim között nem igen akad olyan név, ami megfogott volna vagy tetszene. Hol lehet olyan Ősmagyar vezetéknév gyűjtemény listát találni, ami ritka és szép nevekből áll?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 18:49
 1/3 JLlompi ***** válasza:
0%
én a Vazult ajánlom 2 év garanciával és légkondicionálóval egyébként minek akarsz nevetváltoztatni kitagadtak anyádék ??
2011. júl. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bunkózni én is tudok, de szerintem kérdezni egyszerűbb lenne, nem?

Ha valaki egy olyan apa nevét viseli, aki kisgyerekként elhagyta a feleségét és a kicsi lányát, szerintem már ez épp elég ok.

Mielőtt nekem esnél, az "attól, hogy megváltoztatod a neved, attól még az ő gyereke vagy" c. szöveggel, bevallom, igazad van.

De ez nekem mégis sokat jelentene, s lehet nem leszek ettől más, de legalább megtagadhattam szabad akaratomból a nevét, ennyi.

Nem kérlek, hogy megérts, se arra, hogy együtt érezz velem.

A többi ok pedig ebben az esetben már mellékes, hogy miért teszek, a lényeg, hogy ÉN tisztában vagyok a döntésemmel és az elhatározásom sziklaszilárdságával.

2011. júl. 16. 23:07
 3/3 anonim ***** válasza:
23%
Nekem is rossz gyerekkorom volt de soha nem változtatnék nevet. Egyszerűbb nevet válassz, meg tudd jegyezni meg bemutatkozásnál ne mondassák el veled háromszor :D Ha találtál már akkor írd már le kiváncsi vagyok :D
2011. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!