Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol vesznek le ingyen anyajegy...

Hol vesznek le ingyen anyajegyet? (Hallottam róla, de nem tudom hol)

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán a bőrgyógyászaton
2011. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én úgy tudom azért fizetni kell.
2011. júl. 16. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Magánrendelésen igen.De rendelőintézetekben nem,csak időpontot kell kérni és előtte megmutatni.
2011. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Bőrgyógyászaton nem csinálnak semmi ilyesmit, nekik még egy egyszerű szőrbenövés kiszedése is luxus... ha indokoltnak tartják, akkor beutalnak a sebészetre, ahol kimetszik.

Ahova NE MENYJ: Ars Medica Lézerklinika.

Az orvos egy tuskó, futószalagon kezeli a betegeket, az alkalmazottait meg lehordja a páciensek előtt! (Jah, ez amúgy egy igen drága magánklinika.)

2011. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves András098! Látom hatalmas élettapasztalatod van.

Én egy hónappal ezelőtt voltam a bőrgyógyászaton egy rendelőintézetben.Megnézte a doktornő,és 3 hét múlva kaptam időpontot.Injekció,és kimetszette,3 nap múlva kellett mennem ellenőrzésre.

És képzeld ingyen volt,mert van taj kártyám.

2011. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És neked maradt heg vagy valami?
2011. júl. 17. 10:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az orromról vettek le egy kicsit.Pár napig seb volt rajta,majd leesett.Most egy kicsi fehér pötty van ott,ami majd eltűnik pár hónapon belül.

De ha ott vagy az orvosnál,kérdezd ki.

2011. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!