Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kezdek olyanná válni,...

Miért kezdek olyanná válni, mint aki nem is él, létezik? Miért leszek egyre életuntabb?

Figyelt kérdés
Régen szerettem rajzolni, dekorálni, most nincs semmi kedvem hozzá.Nyár van, mindig élveztem a nyarat, elmentem fürdeni, de most semmit sem csinálok.Régen elmentem a barátnőimhez, most inkább egyedül maradok, mert szerintem senki sem szeret.Teljesen életunt lettem, nem érdekel semmi, azt is utálom, ha társaságban vagyok.Ami a legrosszabb, hogy gyűlölöm magam.Bánom, hogy megszülettem.Fölösleges ez az egész élet, egyre életuntabb leszek, lassan tényleg semmi sem fog érdekelni.Eddig sokat tanultam, jó tanuló vagyok, de az is lehet, hogy ha kezdődik az iskola, tanulni sem fogok, mert tudom, hogy fölösleges, ha úgysem szeretnék már élni.Minden nap az jár a fejemben, hogy elég ebből a hülye életből, úgyis csak kínlódás, sokkal jobb lenne a halál, az nem fáj.Az biztos, hogy egy ilyen ember, mint én, nem hiányozna senkinek.A legjobb választás az lenne, ha megölném magam.Próbáltam már változtatni az életemen, de csak rosszabb lesz, hiába.
2011. júl. 16. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

most lehet szenvedésnek tűnik de ez erősíti a jellemedet pár év múlva ez majd a javadra válik.


hány éves vagy amúgy?

2011. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hát mert felnotél és azok a napok már elmultak és márt szerintem nem izgatnak a rajzolásom meg egyebek ezért kevesebb dolog van amivel el tudnád magad foglalni
2011. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én már ezen minden átestem.Ha meg akarod ölni magad,akkor tedd meg,ne habozz,különben ugyanilyen kedvtelenül fog telni minden napod.

Ha pedig nem ölöd meg magad,akkor ne törődj mások véleményével(főleg ha zavar),az életed úgy alakítsd,hogy pont jó legyen,megfeleljen neked.Csináld azt,ami jól esik,akármi legyen az(mondjuk ha törvénybe ütközik akkor próbáld mellőzni),ha pedig nem tudod,hogy mi a jó neked,gondolkozz el rajta,hogy mi érdekel,vagy érdekelne.Le is írhatod,hátha szervezettebben gondolkodsz úgy.Nem baj ha hülyeséget írsz a lapra,az is valami.

Tűzz ki célokat magad elé,legyenek azok akármilyen kicsik is,hidd el azok mozgatják az embert!


És ha esetleg azt szeretnéd megtudni,miért jutottál el ide,a választ te is tudod,csak gondolkozz el rajta,nézd vissza az eseményeket.

2011. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem én is, egész nyáron ki sem mozdultam, nincs hova menni, pénz se nincs, helyben csak suttyók laknak, osztályba senki sem beszél velem ill. nem érdeklődik, lesz-arnak magyarul. Gondolkoztam öngyilkosságon, csak félek megtenni. :\ Igen, én problémám. Együttérzek veled.
2011. júl. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rossz hangulat
2012. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kérdező, ha erre jársz írhatnál most mi a helyzet
2012. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát most az a helyzet, hogy még rosszabb az életem.. Egyre rosszabb lesz, azt veszem észre. Szenvedek még jobban. Minden nap jár a halál a fejemben, és tudom, hogy az jobb lenne nekem, de valamiért félek, ha belegondolok, hogy milyen meghalni, nem létezni.
2012. máj. 5. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!