Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Az köszi szépen! :D" kifejezé...

"Az köszi szépen! :D" kifejezést mikor használjátok, ha használjátok?

Figyelt kérdés
Inkább gúnyos kifejezés ez, vagy mit takarhat? Nem igazán értem, mikor használják ezt.
2011. júl. 17. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
gúnyos
2011. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pl. ha keresek egy képet és nem találom és ha valaki megtalálja,na én akkor szoktam :D
2011. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Köszi szépen az már nem menő,én köszit,kösszencs,köszikét használok.Am a "kösszépen" a gúnyos sztem :D
2011. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A köszi szépen az már nem menő?:D Jézusom:D Szerintem a kösszencs meg a köszike elég undorítóan hangzik. Én biztos viszketne a tenyerem arra aki így beszél:D Gondolom 16 körül lehetsz maximum.


A "köszi szépen" kifejezést több esetben használjuk:

1: megköszönjük a másiknak a segítségét

2: valami hülyeséget mondasz, esetleg valami olyat amit már az illető is tudott, és nem segítetted ki a válaszoddal. Ezt lehet úgymond poénosra véve mondani, és lehet gúnyosan is. A hanglejtéstől függ.

2011. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van pár bűvös szó amit sok helyzetben használunk. Illene használni!

Légyszíves.

Kérem szépen.

Megkérnélek add oda azt...

Köszönöm

Puszillak

Csók

Illemet én még tanultam.

Átvettem néhány újabb kifejezést a fiataloktól De csak azt szoktam, ami belefér az ízlésembe.

2017. máj. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!