Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, remélem van...

Mit csináljak, remélem van ötletetek?

Figyelt kérdés
olyan helyzetbe kerültünk ma amiből nem látom a kiutat, csütörtökön mennénk nyaralni 4nap/3 éjszaka és a kisfiamat sogornőmre bízom erre az időre hogy még egy utolsót bulizhassunk de ma reggel azzal hívott hogy nem tud vigyázni rá mert dolga van ahova nem viheti magával így most nem tudunk mit csinálni le kell mondanunk mert sajnos magunkal nem tudjuk vinni mert nincs hely a kocsiban, így a mi legjobb ötletünk ha lemondjuk az egészet cserbenhagyva a barátainkat, és bukva a pénzünket, nagyon rosszul érzem most magam mert más ötletem nincs és másra nem tudom bízni a fiamat. kiváncsi lennék van-e ötletetek! Előre is köszönöm
2011. júl. 18. 08:19
 1/5 anonim válasza:

keress babysittert! egy csomó ilyen lehetőség van a neten, lehet valaki pont ilyen munkára vár. Hol laksz?

Ui.: a sogornőd jó szemét volt.

2011. júl. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze vagy egy barát,barátnő esetleg akinek van gyereke mégjobb.Keresztszülő,bárki aki elvállalja.Telefonon ugyis beszélnétek,és ha baj lenne akkor is ráérnétek haza jönni.
2011. júl. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is keressetek egy babysittert erre a pár napra.Tuti van olyan akinek jól jönne egy kis "zsebpénz".
2011. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az egyetértést és az ötleteket, de sajnos nincs pénzünk babysitterre
2011. júl. 18. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Szomszéd?
2011. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!