Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál, ha a lottó...

Hogy reagálnál, ha a lottó húzást követően rájönnél, hogy mind az öt beXelt számod megegyezik a kihúzott számokkal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 10:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én elutaznék japánba a családommal és tovább tanulnám a gitározást egy nagyon jó gitár tanárnál meg persze elmennék shoppingolni :D
2011. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

egyszer nyertem kaparos sorsjegyen nyertem 5.000.000ft ot. szep nyugodtan kapirgalom mire feltunik h mar csak egy szam kell a nyeremenyhez. ezt hangosan meg is emlitettem mire a pultos csaj oda jott nezni h vajon mi lesz. oltari makom volt es nyertem. oromomben megcsokoltam a pultos lanyt :-D

20 hetero L

2011. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Sikítanék majd tuti elbőgném magam így félidős terhesen. :)


Vennénk egy kertes házat meg egy kocsit, felfejleszteném a hobbimat kicsiből nagyba, persze a rokonoknak is adnánk x összeget, meg lehet, hogy nem 2 hanem 3 gyerekben szabnám meg a limitet. :)

2011. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D

Köszi, hogy pluszban leírtátok, hogy mit csinálnátok vele, de a fő kérdés az volt, hogy hogy reagálnál közvetlenül azután, hogy megtudtad, hogy megnyertél egy nagy összeget. xD


Én először azt hinném, álmodom, majd mikor rájöttem, hogy ez valóság, ordibálnék, rohangálnék, (ha nem otthon lennék, azonnal hazarohannék, akárhol vagyok) és hívnám a telefonszámot :D

2011. júl. 18. 18:03
 15/17 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs, hogy reagálnék.csak akkor tudnám, ha tényleg abban a helyzetben lennék! (remélem megtudom majd egyszer :D ) és akkor leírom! :D
2011. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
10:55-ös vagyok. Először nem hinném el, majd amikor meggyőződtem róla több, különböző forrásból, hogy az én számaimat húzták ki (ami nehéz lenne, mivel nem lottózom), azonnal hazamennék, és felvenném a kapcsolatot az illetékesekkel a mihamarabbi átutalás és ügyintézés miatt. Nem esnék kétségbe, és nem tenné tönkre az emberi kapcsolataimat :)
2011. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Először titokban tartanám, úgy csinálnék, mintha mi sem történt volna. Aztán ha már "nálam" van a pénz, akkor vennék magamnak, szüleimnek, testvéreimnek és a 3 legjobb barátomnak egy lakást (nem kell luxusvilla, csak egy sima lakás). Ha még maradna, akkor elmennék mind a 3 barátommal 1-1 hétre nyaralni. Ha még mindig maradna, akkor azt eltenném, ha esetleg még "sok", akkor mehetne kamatozni.
2011. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!