Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál, ha a lottó...

Hogy reagálnál, ha a lottó húzást követően rájönnél, hogy mind az öt beXelt számod megegyezik a kihúzott számokkal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 10:42
1 2
 1/17 komasa ***** válasza:
Felhívnám a főnökömet, és elküldeném a bús pics@ba, és megmondanám neki, hogy engem többet nem lát! Aztán elköltöznék egy trópusi országba, és a valagamat süttetném a napon életem végéig!
2011. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én sikítoznék, ugrálnék, meg minden. Elmennék egy jó drága tengerparti nyaralásra, és elköltöznék egy szép helyre.
2011. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Összegtől is függ.

Az ötöslottó főnyereménye általában azért 100 milliós nagyságrendű szokott lenni minimum. 100 millióig belefognék egy saját tervezésű ház építtetésébe, befizetném a szüleimet egy nyaralásra valahol külföldön, hagynék pár millió költőpénzt, abból megvenném azokat a könyveket, alkotási eszközöket, amiket már régen szerettem volna. A maradék legnagyobb része megy hosszútávú befektetésbe, és néhány millió rövid távú lekötésekben.


Ha magasabb az összeg, ugyanezt tenném, tetézve azzal, hogy azonnal otthagyom én is, párom is a munkahelyünket, elindítanánk egy saját vállalkozást, amilyet már régóta szeretnénk, jótékonykodnék, és a pénz nagy részét a gyerekeink, unokáink számára félretenném. Beiratkoznék egy olyan iskolába, amilyen érdekelne, eljárnék előadásokra olyan témákban, amik érdekelnek, egy családfakutatást is végeztetnék, kíváncsi vagyok, meddig lehet visszavezetni a családfánkat. Kutatásokat, szervezeteket is támogatnék, illetve olyan vállalkozást vásárolnék vagy hoznék létre, ami idővel, és sok befektetés után önellátó lenne.

2011. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Először is elájulnék majd ha felébredtem ujra elájulnék,majd énis szaladnék főnökhöz egy jó erős beszéddel xD majd az össszes adóságomat rendezném,persze a rokanaimét is,többit nem tudom xD
2011. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
vagy bankba bettenném mindet kamatozni
2011. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Természetesen van 1-2 külföldi hely, amit megnéznék, heteket töltenénk levéltárakban, könyvtárakban, múzeumokban a világ minden táján, mindkettőnket nagyon érdekelnek az ilyen dolgok... De nem költöznék külföldre.
2011. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék sablonválaszt írni mint a többiek,Szerintem én beadnám magamnak az aranylövést! xDD
2011. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sírva fakadnék.
2011. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2011. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Szépen csöndbe maradnék,és miután megkaptam a pénzt,titokban elrendezném azoknak a rokonaimnak,és barátaimnak (akik megérdemlik) az anyagi helyzetét,a maradék pénzt kamatoztatnám,fognám a bankkártyát,a páromat és a kisfiunkat,és egész életünkben utazgatnánk....
2011. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!