Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit adnak egy egészséges...

Mennyit adnak egy egészséges emberi veséért?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék venni egy fender stratocaster gitárt, de sajnos az anyagi helyzetem nem engedi meg. A minap elmerengtem azon, hogy vajon mennyit adnának a vesémért? Tegyük fel, hogy ha nagyon elvetemült lennék és mindenáron meg akarnám szerezni azt a gitárt, akkor mennyit adnának kis szervemért? Muszáj lesz reménykedni, vagy menjek dubaiozni?
2011. júl. 18. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nemajánlom, közbejön valami gikszer és járhatsz dialízisre a gitárpróbák között :D akkor már lopd el más veséjét:D:D
2011. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
éveket adnak érte.
2011. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kb. 1 hónapja egy kínai gyerek eladta az egyik veséjét, mert egy iPad 2-t akart venni. Összesen 3392 dollárt kapott. Magyar forintban ez kb. 620000 ft.

( [link]

Tehát a gitárt bőven megveheted és még marad pénzed plusszba.

2011. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azta, akkor már inkább menj prostinak, de hogy eladd a veséd??
2011. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, nem hittem volna hogy EKKORA b@rmok léteznek. Arra nem gondoltál, hogy mi van, ha egy szerettednek kéne a vese, és te pont tudnál neki adni, csak hát ugye már nincs?! OMG komolyan bár nekem több pénzem lenne, megvenném neked azt a kiba. gitárt és agyonvernélek vele.
2011. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
:DDD
2011. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Jaj, ijesztő a kérdésed. Ezen nem szabad gondolkodni, ilyenben. Azt ajánlom, egyszer sétálj be egy kórházba, nézd meg a fekvő betegeket, egy intenzívet. Tölts több időt az idős rokonok körében, nézd meg, és értsd meg, mennyit is ér valójában, hogy épkézláb vagy! Hogy megvan mindened! Gitárért egy szervet? Egy tárgyért az életedet is kockáztatnád?

Ha valakit meg akarsz menteni vele, tesónak, szülőnek lenne rá szüksége, az más kérdés, de így...

És nem érdemes elhinni mindent, hogy fenékig tejfel Dubai-ban, és máshol a világban. Ahhoz, hogy máshol, másik országban vigyázni tudj magadra, testileg-lelkileg, ahhoz érettebbnek kell lenned. Ne érts féle, semmi bántó szándék nincs a mögött amit mondok. Anyuka vagyok, inkább féltő gondolatok vannak bennem úgy általánosságban a fiatalokkal kapcsolatban.

Szerintem türelmet kell tanulni, és elkezdeni gyűjteni egy tisztességes munkával. Tudom, tudom mi a helyzet nálunk, akkor is érték a tisztesség, bárki, bármit mond!

2011. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyenen már én is gondolkodtam, bár én lakást szerettem volna venni belőle. De aztán találkoztam egy fiúval, egymásba szerettünk, és ketten együtt tudtunk venni egy szép kis házat. :) Így visszanézve se tartom bizarrnak vagy betegesnek.
2011. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tested áruld te csira!

TAXIsokat akárki lecumizhatja az éjszakában, nemtől/ kortól függetlenül.

Félreáll egy kivilágítatlan helyre és bő nyálasan lecumizhatott miközben a nyelveddel ingerled a makkját. árat te szabod meg ha szar vagy elvernek és még a pénzt is vissza veszi, de ha jól szopsz akkor minden estére lesz egy patron a szádban.


Sok sikert a vállalkozáshoz!

(seggből szájba soha ne menjetek)

2021. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!