Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudom megvásárolni a...

Hol tudom megvásárolni a Beatles együttes A hard day"s night - Original Master Recording 2008- as és a Help! Original Master Recording 2008-as kiadású cd lemezeit?

Figyelt kérdés
Ezek eléggé ritka lemezek Magyarországon, eredetileg Japánban adták ki. Ha valakinek megvan és eladná, akkor szívesen megvásárolnám. Az 1987-es, 1988-as, 2009-es és más kiadások nem érdekelnek, csak az original master recording 2008. Legyen szíves aki tud segítsen megszerezni! Köszönöm!
2011. júl. 18. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

This remastered album has been created from the original stereo analogue master tapes.


[link]


[link]


ezek csupán annyiban térnek el, hogy 2009-esek


tartalmilag pont az amit keresel (remastered from master tapes))


nem mellesleg ez az oldal a világ legjobb adatbázisa, és itt nincs említés 2008-as release-ről.


a 2008 talán félreértésből adódóan szerepel a szempontjaid közt?



Japánból csak vinyl release van:


[link]


mindegy, én megpróbáltam...

2011. júl. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Találtam közben japán kiadású remastered cd-t de ez is 2009-es:


[link]

2011. júl. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És a másik japán cd, szintén ugyanabból a boltból:


[link]

2011. júl. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi az eddigi segítséget! Én erre a Japán vinyl release- re gondoltam, csak ez a link azért nem jó nekem, mert ez bakelit lemez. 2008- ban kiadták cd-n is és én azt keresem..??
2011. júl. 19. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!