Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora baj, hogy nem...

Tényleg ekkora baj, hogy nem dobom ki azokat a papírokat, amikre leveleztünk anno középsuliban?

Figyelt kérdés

Állítólag én betegesen gyűjtögetek, szerintem ez nem igaz. Tesóm azt mondja, dobjak ki mindent, aminek nincs eszmei értéke. De mi is az az eszmei érték? Egy kézzel írt vers, amit a barátaimtól kaptam, annak van eszmei értéke?

Más is járt már így? Hogy családja könyörtelenül szortírozta a cuccait?

És még egy, ki van olyan, aki úgy is tud boldog lenni, hogy nem rak rendet maga körül vagy nem tud rendet tartani. Van ilyen?


Ez több kérdésnek hangzik, de egy kérdés.


2011. júl. 18. 15:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon ki vagyok akadva, de senki sem nekem ad igazat.
2011. júl. 18. 15:49
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki ne dob, majd sok sok év múlva még kedvesebb emlék lesz, főleg öregkorban ha megtartod odáig:P


Amúgy meg én se tartok rendet a szobámban de nem vagyok boldogtalan ettől:D

2011. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem mindegy mennyi cuccot halmoztál eddig fel, és mondjuk van egy doboznyi régi katacod, amit számodra érték, vagy egy raktárban élsz
2011. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pár doboznyi "kacat", de nem raktár. Annyira még nem durva a dolog.
2011. júl. 18. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!