Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akiket...

Vannak itt olyanok akiket középsuliban közösítettek ki?

Figyelt kérdés
Voltak emellett barátaitok? és Pasi/BArátnőtök? és miért közösítettek ki?Meddig?H viselted?
2011. máj. 22. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Új gimi Budapesten.


Kiközösítettek:

- mert új voltam

- mert kitűnő tanuló voltam

- mert azt hitték gazdagok vagyunk

- és mert csajosan öltözködtem

- jah és később szőke lett a hajam, ami első pár festésnél jó volt utána meg fos amikor fodrász csinálta


Barátaim... nekem van egy legjobb barátnőm szóval ilyen téren nem volt baj. Akkor nagyon kiakadtam amikor vmelyik gyökér vszeg berakta sms tiltólistába a legjobb barátnőmet és így sose kaptam tőle smst se válaszsmst és azt hittem meg van rám sértődve vagy már nem akar a barátnőm lenni...


Am volt egy idő amikor pár emberrel elvoltam, de azért nyaggattak sokat.


Eleinte szörnyen viseltem, könyörögtem anyunak hagy legyek magántanuló, nem csak az osztály miatt hanem azért is mert időpocsékolásnak éreztem ami időt ott töltöttem, baromi lassan haladtunk a tananyagban, pedig elméletileg ez egy jó gimi...


Aztán már nem foglalkoztam vele. Úgyis elkezdődött az érettségire hajtás.


Most meg csak azért nincsenek letörölve faceről h had lássák milyen jó helyre kerültem.

2011. máj. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gimi előtt hónapokig voltam súlyos depresszióval pszichiátrián, ugyebár az emberek majdnem egy kalap alá veszik a pszichiátriát a büntetett előélettel.

Volt néhány tortúra, de szerencsére megmaradtak a "csak kínos" szinten.

Ráadásul magántanuló voltam ami még inkább ellehetetlenítette a beilleszkedést.

Ennek ellenére egyre inkább kezdtek emberszámba venni, a végére már úgy voltak velem mint bármelyik más osztálytárssal.

Haverok is voltak.

Barátnő viszont nem, :(, egyszer megemlítettem h nekem a hosszúhajú lányok tetszenek, erre az összes hosszúhajú lány levágatta a haját. XD

Meg volt aki bepróbálkozott nálam, jöttek a barátnőjével lenne a barátnőm de elutasítottam. Túl szégyellős voltam, meg a csaj is elég "könnyű" volt.

2011. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

felnőttként rájöttem miért közösítettek ki..

mert sokkal jobb csaj voltam meg egyéniség és nem illettem bele a dizájnlányok körébe...

nem voltam akkoriban se falkatag és most se...

de jobb ez így, mert nem kell mások véleményére annyira adni...

2011. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!