Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A részeg ember mondatai...

A részeg ember mondatai ugyanazok, mint a józan ember gondolatai?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, vélhetően egy roma úriember ugyanazt mondja illuminált állapotban, amire Vágó István gondol.

Amúgy gondolom nemrég olvastad valamelyik igényes oldalon ezt az "idézetet". Nos, igazság van benne, de nem sok. Én már párszor kerültem olyan állapotba, hogy járni nem tudtam, ültem egy helyben, és beszéltem összevissza. És valóban, több olyan gondolat hagyta el a számat, amit józanul valószínűleg nemigen mondtam volna ki. Ellenben volt ott velem olyan is, akit kifejezetten nem kedvelek, mégsem ku.rváztam vagy fa.szkalapoztam le, pedig gondoltam rá.

2011. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy érted hogy "Borban az igazság"? Hát tulajdonképpen igaz. Mondjuk a részeg ember mondatai inkább a józan ember azon érzéseivel egyeznek meg amelyekről a józan tudja hogy nem illik kimondani (míg a részeg kimondja azt is amit nem kéne).
2011. júl. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!