Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy néger fiú miért posztol...

Egy néger fiú miért posztol rasszista vicceket, képeket?

Figyelt kérdés

Nyilván nem magát utálja,de akkor a rasszizmust neveti ki ezzel? Pont azért posztolja ezeket,mert utálja,hogy ítélkeznek vele szemben?


Vagyis ezzel a logikával gondolkozva,bármi poén,amit posztol,azért teszi, mert szerinte szánalmas a helyzet?


2011. júl. 20. 14:38
1 2
 1/18 Smartguy86 ***** válasza:

Attól függ - ha négeres vicceket tesz ki, akkor lehet nem érinti annyira mélyen őt, csak nevet rajta, hogy mennyire igaz/nem igaz


Ha más rasszról szóló vicceket - nos, egy néger is lehet rasszista.

2011. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Neki talán nem lehet humorérzéke? Értelmes ember meg tudja különböztetni a sértő és a humoros dolgokat. Nem láttál még szőke nőt szőke nős vicceken nevetni?
2011. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Rasszista viccek a fekete bőrűekre vonatkozóan..Erről már hallottam,hogy pl. egy zsidó is lehet antiszemita,de ő nem tűnik rasszistának,vannak fekete bőrű barátai.Ha nem érinti őt meg a téma,akkor miért foglalkozik mégis ezzel?
2011. júl. 20. 14:42
 4/18 anonim válasza:

A zsidók ismerik a legtöbb zsidóviccet - és ők röhögnek a legnagyobbat rajtuk

A rendőrök ismerik a legtöbb rendőrviccet - és ők röhögnek a legjobban rajtuk

A szőkék hülyék a viccekhez, de a két fenti példa alapján sztem a négerek ismerik a legtöbb négerviccet és a négerek is lehetnek rasszisták.


Miért is a szerelem, szex kategóriába posztoltad ezt a kérdést?

2011. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De miért ők nevetnek ezeken a legjobban?
2011. júl. 20. 14:46
 6/18 anonim ***** válasza:
Kérlek linkelj be egy ilyen viccet! Kíváncsi vagyok, pontosan min akadtál fel. Köszi!
2011. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Ez eléggé hosszú humánetológiai elemzés lehetne, de a lényeg az, hogy belülről kevésbé támadás jellegű a vicc, mint kívülről.
2011. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szeretném olvasni azt az elemzést! Egy viccen se akadtam fel,csak feltűnt a dolog és érdekel.
2011. júl. 20. 14:51
 9/18 anonim ***** válasza:
Talán van humorérzéke. Most akkor megsértődhetnének a székelyek, az anyósok, a szőke nők, vagy bárki más, mégis kevesen vannak közülük, akik támadásnak veszik ezeket a vicceket, hacsak nem túl durvák, a többség nevet rajtuk.
2011. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés,hogy van-e humorérzéke.

Mindenkinek van,csak eltérő.

2011. júl. 20. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!