Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a naplótok? Leent.

Milyen a naplótok? Leent.

Figyelt kérdés

Mármint,hogy:

-milyen füzetbe írjátok

-mit írtok bele:jót vagy rosszat vagy mindkettőt

-vonalas vagy kockás vagy sima

-rajzoltok vagy képeket ragasztotok bele

-használtok smiley-kat,rövidítéseket vagy helyesen írtok bele

-használtok-e álneveket pl. a fiú nevét nem Péternek hanem gránátalmának írjátok ha valaki megkapja mégse értse meg :))

Köszi előre is a válaszokat ^^ és ti is írhattok még valamit a naplótokról,ha valamit kifelejtettem volna :)

(nyugii a tartalma nem érdekel xD)


2011. júl. 20. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

spirál

jót

sima

rajzolok

sosem rövidítek, normálisan írok

nem, csak magamról írok

2011. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszike :)
2011. júl. 20. 18:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs naplóm, csak Álomfüzetem:) Ami tulajdonképpen inkább "célfüzet". Ez egy mappa, amibe tudok lapokat fűzni:) Amikor kitűzök egy-egy célt magam elé, akkor egy lapra felírom, hogy mi a célom, hozzá kapcsolódó képeket ragasztok rá, kiszínezem:D, stb., azután belefűzöm a mappába. Ha elérem a célt, ragasztok rá egy pipát - és azért, hogy tudatosítsam magamban, hogy igen, el fogom érni az adott dolgot, már akkor elkészítem a hozzá tartozó pipát, amikor megcsinálom a "lapot" a célról. Csak akkor még nem ragasztom rá:)
2011. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az is jó :) én még ilyenről nem hallottam mondjuk,de jól hangzik :D
2011. júl. 20. 18:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az agyamba irom. :)
2011. júl. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na onnan aztán senki nem olvassa el :)
2011. júl. 21. 17:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki maga dönti el, hogy jót vagy rosszat ír-e bele, mert ha csak jót akkor később visszaolvasva észreveszi h milyen jó is volt az élete akkor, vagy inkább a pozitívokra koncentrál, viszont ha rosszat is írsz, akkor kiírod magadból. Én blogot vezetek inkább, nem kockáztatom meg, hogy a testvérem vagy valaki más megtalálja. Képeket szoktam beilleszteni, verseket is, idézeteket, vagy saját alkotmányokat. Használok smiley-t, a neveket meg próbálom kerülni, az álneveket is. (azért arra kíváncsi lennék honnan jött ez a gránátalma úgy hirtelen.:DDD)
2011. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Anno, olyan ötödik osztály felé vezettem naplót. Kemény kötéses, Harry Potteres, tényleges napló, vastag, szépen kidolgozott külsővel és belsővel. Az osztályban történteket írtam bele, kit utálok, kibe vagyok szerelmes, ki a legjobb barátom, milyen jegyeim vannak, kiről mit gondolok, tanárról, tantárgyról a véleményem. Rengeteg focis képet ragasztottam bele, valamint különböző csapatokat állítottam össze. Még most is ott van a könyvespolcomon, néha-néha belekukkantok, amikor emlékezni szeretnék, milyen is voltam akkor, és ez mennyivel jobb volt a mostani helyzetemnél.
2011. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát a gránátalma csak úgy jött :))
2011. júl. 27. 18:31
 10/10 anonim ***** válasza:

-5 spirálos amúgy tök átlagos füzet lett volna apám vatte, de miután az ugyanolyanfajta 2 hét után elkezdett szétszakadni megtartottam naplónak.

-mindkettőt+érzelmeket, ez nemtom melyik kategória

-vonalas

-Csak a hátuljába rajzolok néha(az volt kéznél)

-szmájlit igen, de általában halyesen írok

-álnevet nem használok

14L

2011. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!