Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csak a gonosz, szemét...

Miért csak a gonosz, szemét embereknek jár a boldogság?

Figyelt kérdés

A nagybátyám könyvelő volt, egy kapzsi pénzéhes ember, mindenkit megkárosított, akit csak tudott. Egész életében dőzsölt. Nemrég egy gyors szívrohamban meghalt(még a halál is ilyen gyors, "kellemes" volt neki) és az adósságai miatt most a felesége szív.

exem msn-en dobott, csak annyi szöveggel, hogy nem vagyok szerethető, másnap összejött egy másik csajjal, a csaj féltékenységből megveretett, mert jobban nézek ki nála. 2 éve élnek együtt boldogan.

Miért a genny embereknek jár csak a boldogság?

A normálisaknak miért nem?


2011. júl. 20. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
megveretett?!már bocs,de a te helyedben én visszaverettem volna nagyon keményen.A kérdésedre a válasz,meg:hidd el az ilyenek mind a pokolra jutnak.
2011. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én nem vagyok genny ember, aki átgázol másokon, mégis úgy érzem, hogy boldog vagyok.


Persze ez nem csak úgy jött. Rá kellett jönnöm, hogy a boldogság körülöttünk van csak észre kell venni, hogy mi tesz boldoggá.

2011. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért ez erős túlzás... de a gerinctelenek könnyebben boldogulhatnak, mert nekik nem okoz problémát átgázolni másokon, kárt tenni másokban, másoknak. Nekem pl. okozna, ezért nem teszem. Lemaradok? Lehet, de én boldogabb vagyok, mint ők valaha is lesznek. Tehát ne általánosíts, ne gyűlölködj, mert akkor te sem vagy jobb...
2011. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Ne haragudj, de a szavaidból azt veszem ki, hogy el vagy keseredve - máskülönben nem alaptalanul - és mindent összemosva általánosítasz. Ez helytelen. A kérdésedbe beírt dolgok egymástól függetlenül tanulmányozandók.

Nem biztos, sőt biztos, hogy nem kizárólag rossz ember volt a nagybátyád. Valamiért haragszol rá, talán egy elfojtott látens irigység a sikereire vagy egy személyes ellentét, és könnyű azt mondani, hogy neki nem is volt semmi jó tulajdonsága.

Aki a neten keresztül dobott, az egy fszfej, legalább állt volna eléd és mondja meg.

A megveretés pedig bűncslekmény.

Te is légy normális, nyugodj le, keresd a szépet és minden rendben lesz.

Fel a fejjel!

:)

2011. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Neha valoban felhaborito aljas embereket boldognak latni, mert nem erdemlik meg. De ne foglalkozz ezzel, keresd a sajat boldogsagod, tegyel erte, harcolj.

Amit a megverettesrol irtal nagyon durva. Mennyire vertek meg? Remelem nem voltak seruleseid. A volt baratod egyeltalan tud arrol, hogy a kedves baratnoje mit tett veled? Kikkel verettett meg?

Borzalmas!

2011. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

tudja a barátom, és a szemembe mondta, hogy hazudok, az ő barátnője nem tesz ilyet (pedig ő volt).

csak, mivel 8 napon belül gyógyuló sérüléseim voltak, így eljárást sem indítottak.

annyi volt nagyrészt, hogy lelöktek egy hosszú lépcsőn, lehúztam a bőrt kezeimről lábaimról, de nem tört el semmin.

a rendőrség az ilyet lesz@rja sajnos.

2011. júl. 20. 21:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo vagyok.

Juuujjj kerdezo!!! Ez szornyu!!!! Nagyon sajnallak.

Hosszu lepcson loktek le???!!! Akar a hatgerinced is eltorhetted volna. Haaat borzaszto mik vannak!

Jajj meg bor ment le kezedrol, labadrol...nem maradtak sebhelyeid? Remelem nem.

Tehat szoltal a rendorsegnek........es ha "mar" 8 napon belul meggyogyulsz mar nem vonjak elo a tetteseket?? Hogy letezik ilyesmi??? Hiszen 8 nap is sok!!!

Ne ulj tetlenul, ha mar el is mult a dolog. Valamit tenned kell. Nem latott senki amikor megtortent a dolog? Honnan tudod biztosan hogy a baratod baratno veretett meg?

Ez nagyon piszkos, igazsagtalan dolog es valamit tenned kene szerintem.

2011. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nincsenek szemtanuk, így nem tehetek semmit.

nem is akarok, nem vagyok bosszúálló típus. nekem nem öröm másokkal szemét lenni - lehet, ez a legnagyobb hibám.

én annak örülnék, ha az élettől kapnák vissza kamatostul.

de ilyen csak a mesékben létezik, a valóságban a sz.r alakok boldogok.

nyoma nem igazán látszik az esetnek. a jobb lábszáramon van egy már halványuló fehér vonal a csontomnál.

2011. júl. 21. 13:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem azt akartam mondani hogy allj bosszut, tegyel rosszat nekik,hanem arra probaltam celzast tenni hogy valamilyen legalis modon meg kell buntetni oket. De hat ha szemtanu se nincs...nehez.

Szamomra sem orom a bosszu, valakinek kart csinalni.

En viszont ugy gondolom, hogy az ilyen emberek megkapjak amit erdemelnek az elettol, nemcsak a mesekben van ugy.

Peldaul en lattam mar ilyesmit. Egy olyan szemely aki megatkozott, eleg csunyan megjarta.

2011. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mert az éj sötét és tele iszonyattal.
2014. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!