Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyám azt mondja, hogy melltar...

Anyám azt mondja, hogy melltartóba nem lehet aludni de én abban alszom. Szerintetek igaza van? És miért nem lehet melltartóban aludni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, csak kényelmetlen, és szétnyomja a melleid. Neked nem kényelmetlen? Mert én volt hogy ruhástól elaludtam, és a melltartó nagyon megnyomta a melleim. Meg szerintem nem is túl egészséges neki, ha éjszaka is rajtad van, mert a bőröd folyamatosan "le van szorítva".
2011. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet abba aludni, de nem kényelmes és szerintem nem is egészséges. Legalább alváskor vedd le! :)
2011. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem egészséges. Egyrészt elnyom, eldeformálódik benne a melled, másrészt befülled a bőröd (főleg ebben a melegben).
2011. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!