Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tesztek ha piszkálnak...

Mit tesztek ha piszkálnak vagy csúfolnak? (azon kívül hogy nem figyeltek oda)

Figyelt kérdés

Ha piszkálnának vagy csúfolnának titeket akkór mit mondok?

Milyen beszólásokat ami nem túl csúnya


2011. júl. 22. 09:23
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

Én visszaszóltam valami szellemeset amire általában köpni nyelni nem tudtak :) utána nem piszkáltak, de ha mégis ismét mondtam valamit, amire megint nem tudtak mit lépni.

Ha a frizurám a ruhám vagy bármi ilyen zavarta őket és piszkáltak mindig csak annyit mondtam, hogy szomorú, hogy annyira nincs életük, hogy az enyém kritizálásával kell kitölteniük a napjaikat. Ezen általában jól megsértődtek és leléptek :)

2011. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás: egyik fülön be, a másikon ki... De ha sokat és durván piszkálnak, akkor nem hagynám szó nélkül egy idő után. Mindenki magából indul ki, szerintem jó válasz lenne párszor. Lehet szólnék az osztályfőnöknek is, ha nem fejeznék be. Ha nem sulis ügy, akkor szülőmnek, nyilván. Attól függ persze, hány évesekről van szó :-)
2011. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Vissza kell szólni, de nem dühösen, hanem tényleg valami gúnyosat, amitől elakad a szavuk. Ha elengeded a füled mellett, akkor csak még bátrabban lesznek, ha rájuk mosolyogsz, akkor meg azzal fognak cikizni, hogy elmebeteg vagy, ha nevetsz, miközben bántanak. Szóval tényleg legjobb a sarkadra állni.
2011. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Általában oda se nézek.


Ha rossz passzban talál, felpofozom. Nem érdekel, hogy fiú vagy lány, milyen erős.. Verekedős vagyok, ez van...


16/L

2011. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%

Visszaszólok olyan megalázót, hogy többet nem szórakozik velem. Mondjuk évekre visszamenőleg nem emlékszem, hogy csúfoltak volna - nem mernek :P

Gyerekkoromban nyilván nekem is más volt - akkor tényleg a legrosszabb, amit tehetsz, ha elsírod vagy felhúzod magad. Ha nem jut eszedbe semmi valóban hatékony, találó beszólás, akkor vesd be azt a taktikát, hogy úgy teszel, mintha nem érdekelne.

2011. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
19%
Az egy elég hülye megoldás ha nem szólsz vissza, ilyet akkor szokott csinálni az ember általában, ha megy az utcán és beszólnak neki, mert ekkor nyilván soha az életben nem találkozik többet az illetővel. Hogyha egy közösségben ezt csinálod, nem állsz ki magadért kinéznek maguknak és csakazértis baszogatni fognak végig. Az a minimum ha valahogy nagyon megalázod az illetőt, úgy hogy megemlegesse. És ha mégegyszer megpróbál valamit még háromszor durvábban, alattomosabban baszol ki vele. Megtudja hogy veled nem lehet szarozni barátom.
2011. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az utolsó válasz nagyon rossz.. Egyáltalán nem szabad úgy viselkedni. Nem azért engedjük el a beszólást, mert félünk, hanem azért, mert "okos enged". Aki ezt nem érti, annak sok gondja lesz még.
2011. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom hogy a fül mellett elengedés nem a legjobb megoldás. Szerintem annak is több módja van. Az én verzióm az volt, hogy csendben voltam végig, de érződött rajtam a megbántottság, sajnos nem tudok uralkodni az érzéseimen. És igenis a legjobb megoldás, ha OKOSAT, ÜTŐSET válaszolunk vissza, de sok esetben leblokkolunk, és nem jön semmi.
2011. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én csak ennyit mondanák:Elég gáz hogy azzal pocsékoltok az életetekből ....órát hogy engem csesztetetek.De most komolyan csak azok folyamodnak ilyenhez akik nem tudnak mit kezdeni az életükkel.Ha nagyon elkezdenek piszkálni bevetem a gyerekes viselkedésem ami néhány esetben jól jön mert úgy meglehet vele bántani valakit hogy az bizony többet nem piszkál tényleg saját történetemből mondom.Oda megyek egy seregnyi gyerekkel és mondjuk:Úristen itt a 2 hülye akinek nincs mit kezdeni az életével aztán adok nekik szépen mindkettőnek mindkét orcájára 2 nagy pofont mindegy hogy lány vagy fiú
2012. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!