Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak a suliba?

Miért piszkálnak a suliba?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.Nem értem miért piszkálnak.Azért mert duci vagyok,vagy mert csendes vagyok?Ilyen szörnyű lehet nekik?. 4.5.-be azt hittem hogy majd 8.osztályba normálisak lesznek de észrevettem hogy ahogy nőttek úgy hülyültek.

Szerencsére mindjárt vége ebbe a sulinak, és megyek a középiskolába.De ott is biztos piszkálnak majd.Lehet hogy az a gond hogy nem szeretek beszélgetni csak anyáékkal.

Nem tudom.Ezért nagyon utálok menni suliba.

És ez már óvoda óta tart és már 8.os vagyok.

Teljesen ki vagyok közösítve.


2011. ápr. 26. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
de ha te nem szeretsz beszélgetni velük, akkor nem is vagy kiközösítve hanem csak ezt választottad.
2011. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azért mert duci vagy
2011. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igazából mind2 sztem

én 6.os vagyok

az én osztályomba is jár egy olyan lány aki nagyon szégyenlős és nemsokat beszél

meg sokan elég ducik is....

és őket is bántják

úgy hogy mndkettő

2011. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

szerintem ha másik suliba mész úgy is akk nem fognak piszkálni... legalább is remélem ^^

de ha szeretnéd tudni h miért piszkálnak akk azért merd duci vagy... de az nem baj mert az én osztályomba is van egy duci, őt is csúfolják de a barátai (én is, meg a többiek) kiállunk mellette.

szerintem többet kéne beszélgetned! :D

2011. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Klüti válasza:
Legfőképp azért piszkálnak, mert nincs jobb dolguk, és mert nem így akarják elterelni a figyelmet a saját hibáikról. Ne foglalkozz velük, kicsinyesek. Barátkozz azzal, akivel te szeretnél, nem kell mindenkinek megfelelni, egyetemes népszerűségre senki sem pályázhat. ;)
2011. ápr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért mert gyenge a személyiséged és kész
2011. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Izééékeh11 ***** válasza:
20%

ez nem feltétlenül a te hibád!! én 6.-os vagyok,és engem az egész iskola bánt,meg azzal csesztetnek h ronda vagyok,meg h hülye,pedig nem vagyok se kövér,se ronda,se hülye.egyszerüen csak hülye kis nyomorékok,akiknek jó,ha másokat idegesithetnek meg megalázhatnak.sajnállak amúgy,de hogy ne legyen annyira durva a helyzet,ne legyél visszafogott,szólj nyugottan visza nekik,mutasd meg hogy ki a főnök!

13L

2011. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!