Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mièrt hanyagolnak a...

Mièrt hanyagolnak a baràtaim?

Figyelt kérdés
Nem tudom velem van e a baj,de a baràtaim hanyagolnak,ùgy èrzem..A legjobb baràtnőm azt mondja sokszor hogy ő azért nem keress,mert én se keresem..ez nem igaz..én keresem,de várnám hogy ő is keressen..múlt héten elmentünk a szülinapjára,ő alig foglalkozott velünk..másnap fellhìv hogy megyek e vele a boltig,mondtam neki hogy nem mert màr elèg kèső volt és már ágyba voltam és majdnem aludtam..erre ő hogy na jó akkor szia..tegnap irtam neki facebookon hogy mit csinál,a válassza csak annyi volt hogy ,,semmit...te??''..nem valami sok..teljesen úgy érzem hogy kezd kihülni ez a barátság..persze többször vannak ilyen hullámok..amióta más városba jár suliba,megvannak a maga kis barátai akikkel elvan..persze a többi barátommal is van ìgy..van aki többet keress,van aki nem..de semmi nem olyan mint régen..miért van ez?szomorù vagyok emiatt..nem szeretnèm elveszìteni a baràtaimat..ìgy is van màr akivel nem beszèlünk..nem hinném hogy tettem valami rosszat is..mindig megértő jó barát próbáltam lenni..ha voltak is veszekedések,oké,mindenhol vannak..mit tegyek hogy újra lángra lobbantsam a barátságot?
2011. júl. 22. 13:55
 1/1 anonim válasza:
beszéld meg velük,. kérdezd meg mi a bajuk,. vagy h miért érezheted ugy h elhidegültek tőled. lehet h csak te érzed ugy. de kérdezd meg tőlük
2011. aug. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!