Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokan vagyunk egyedül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vagyunk egyedül a nyáron, és hanyagolnak minket a barátaink, vagy esetleg nincsenek is? =18f)

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Barát, haver, ügyfél, rabszolga stb...Mit jelentenek ezek a szavak??? Mindennek van mértéke gondolom.

tőled függ, hogy egyedül vagy-e vagy sem. Ahhoz nagy rossz helyen kell lakni, hogy ne tőled függjön.

2011. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Úgy bizony, még jó, hogy legalább ilyen helyekre lehet irkálni. Az a másfél hónap majd eltelik valahogy.
2011. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igaz nekem van párom,de olyan barátaim akikkel el lehetne lógni az időt olyan nincs.Igaz én már dolgozok,de azért meló után néha jó lenne egy kis társaság én nem csak mindig hazamenni a négy fal közé.Igaz a párommal is elmehetnék ide-oda,de azért más ha az ember a haverokkal is van és nem csak a párjával,na meg neki sincs mindig kedve császkálni...
2011. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
forever alóne
2011. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Én egész nyáron egyedül ülök itthon. Kapcsolatom nincs, és olyan barátaim sincsenek akikkel el lehetne menni ide-oda. Tehát vagy itthon vagyok, vagy nagyiméknál, de ott legalább nem vagyok egyedül.

14/L

2011. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem vannak barátaim:D Este is lesz összeülés, de nem töltünk együtt minden napot:) Én pl. olyan típusú ember vagyok, aki igényli, hogy legyen ideje saját magára, ezért én képes vagyok napokat ellenni egyedül, mert úgy érzem jól magam, ettől függetlenül vannak barátaim, nagyon ritka, hogy azért vagyok egyedül, mert nincs kivel lennem... Azért szoktam nap közben itthon ülni, mert ilyen kis magamnak való vagyok:D
2011. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:46

Hát, ja én is ilyen vagyok.

2011. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát most én is sokat vagyok itthon... Ha gondoljátok írjatok.


F/18

2011. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy hanyagolnak a barátaim. Az azzal egyenlő hogy én is hanyagolom őket.

Két közeli barátom van, onnantól pedig sok-sok haver. A barátokkal keressük egymást sokszor. Most is például szombatig megyünk az EFOTT-ra, Szolnokon, de utána lehet hogy megint egy hétig nem találkozunk majd.

Az ember szerintem megőrül és k*rva magányos is egyedül, ezért teszek azért hogy ne sikkadjanak el a nyári szünet alatt az emberi kapcsolataim. Annyi minimum mindig ember vagy idő legyen, amennyit igénylek.


17/F

2011. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Forever alone :D
2011. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!