Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Füves cigi mellé alkoholt...

Füves cigi mellé alkoholt inni nem tanácsos?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 19:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
34%
a füves cigi nem tanácsos
2011. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
És az alkohol sem, ha ennyi eszed van...
2011. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

Egyik sem tanácsos, kedves, nemhogy még együtt...

Ha nem akarod tönkretenni az életed, akkor egyikhez sem nyúlsz. Mivel mindig "csak" a füves ciginél kezdődik, majd még többet akarsz, még többet.... és mi is a végállomás, mi is....?



Na? Rájöttél már....?

2011. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem azért de nem azt kérdezte hogy megmondjatok neki h nem egészséges a füves cigi... Azt majd ő eldönti hogy mit csinál nem? Am a kérdésre felelve én nem tudom, de gondolom nem :)
2011. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

behánysz és elálmosodsz


oda vész az élvezet

2011. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 26 voltam..húú, de rég volt, amikor kipróbáltam, figyeltek és vigyáztak rám!tán 4x volt azon a nyáron, egyszer ittunk is abszint-ot. Nálam a hatás akkor az lett, h épp jártam egy pasival és felhívtam h szeretem ect...jó kedvem volt semmi több, ez 1x fordult elő! Amúgy ált. jó kedvem volt és vigyorogtam semmi más nm történt!

Nem szoktam rá, nm hiányzik ennyi volt!

Lehet szcsém is volt..

De inkább ne kísérletezz!!hátha Neked nm lesz az!!

2011. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
előtte ihatsz, közbe/utána ne nagyon. rosszul leszel, hánysz egy derekasat és elaluszol.
2011. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Használj ananász expresszt:DD
2011. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az kérdésre adott válaszokat köszönöm, ha van még tapasztalat erről akkor jöhet :)
2011. júl. 22. 21:04
 10/12 anonim ***** válasza:
(ma 20:37)Esetleg annyi, h ha jó kedved van akkor, jó kedvű leszel, ha rossz v. szorongsz akkor naon durva lehet!!Akkor semmiképp ne!! Én mindig jó kedvű voltam szcsére.
2011. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!