Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan verekedjek vele? Egy...

Hogyan verekedjek vele? Egy nálam nagyobb, nagydarab sráccal.

Figyelt kérdés
Nem járt küzdő sportra. sajnos a verekedés elkerülhetetlen mert neki az a felfogása hogy csak verekedéssel lehet elintézni a nézeteltéréseket... tehát: merre hova üssek? értelmes válaszokat pls
2011. júl. 22. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
értelemszerűen nemi szervre, ám még a megszégyenülés ellenére is azt ajánlom, amit egy oktatóm mondott: Ha egyedül van, állj ki vele, ha ketten vannak, jól gondold meg, ha hárman, akkor fuss el. Szerintem nemi szerv, majd minden erővel az állára. Aztán spuri.
2011. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
íratlan szabály szerintem hogy herékre nem rúgunk búnyoban:D
2011. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bunyó*
2011. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
íratlan szabály az is, hogy ha kétszer akkora vagy, akkor nem mész neki.
2011. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten utálom, amikor egy nagydarab szar csak annyival tud előhozakodni, hogy nagydarab. Ne aggódj, az ilyeneknek az égvilágon nincs semmi technikájuk. Nagyok, tömegüknél fogva nagyobb erő kifejtésére képesek. Úgy egy-két ütés erejéig. Utána valószínűleg a fizikai összeakaszkodást választják, mert az egyszerűbb, és kevésbé fárasztó. Ha fürge vagy, ne hagyd, hogy elkapja a karod, vagy a nyakad/fejed. Odahúz magához, leránt, és nyert ügye van. Ne engedd közel magadhoz, próbáld eltalálni egy jól irányzott ütéssel a fejét, a fültövét, vagy az állát. Fáraszd ki, ha ő akar megütni, próbálj meg kitérni az ütése elöl, és azzal a lendülettel visszaütni. Ha párszor jól eltalálod, vége.
2011. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy körülbelül mekkora egyedről van szó? (Magasság, súly)
2011. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
175/80 kb.
2011. júl. 22. 23:17
 8/9 A kérdező kommentje:
90 talán
2011. júl. 22. 23:18
 9/9 anonim ***** válasza:
En bizonyos esetekben ajanlom a kisebb testu teknikasaknak az osszeakaszkodast mert gondolj csak bele osszeakaszkodtok elkapja a nyakadat ha erosebb .onnan ha tudsz egy par fogast ugy foldhoz vered hogy olyat esik mint amekkora o maga. en mivel cselgancsoztam a magam 150 centievel ugy odavertem a 170 eseket hogy csak nyekkentek es ha te egybol ugy kezded hogy megfogod nem gondolja olyan komolyan es csak akkor eszmel ra hogy ez igazi verekedes mikor a foldon van es rugdosod a fejit ha nem vagy teknikas es hattal all neked (nem vett eszre) akkor nekiszaladsz es mikor odaersz elkapod es kiteszed a labod az ovei ele amitol elesik ha ennyire se vagy teknikas es magasabb adj egy szeriat a gyomraba mert neked konnyebb odautni es o aztan ha szerencsetlen meghajul es adol egy terdest a fejibe utana meg a combjaba majd addig utod a fejit ameddig ki nem esik ko ba oszt a foldon rugdosod ossze vissza mint allat de ember legyen a talpan aki igy megall neked hogy mindezt veghezvidd.
2013. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!