Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fent van még valaki? (3:17)...

Fent van még valaki? (3:17) Ha igen, miért nem alszotok? Mikor fogtok felkelni? :D

Figyelt kérdés
Bocs a hülye kérdésért. Az én válaszom: 10-12 órákat alszom mivel nyáriszünet ugyebár ^^ Délutánonként kelek és idegesít, mégse tudok beállni olyan napirendbe hogy éjjel alszok nappal pedig ébren vagyok. :S Más is van így? :o Elég nagy az alvásigényem... Nappal meg a gépigényem bahahahh
2011. júl. 23. 03:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Most géphez jutottam, így kb 6-ig gépezek, utána alszok kb 10-ig. Én akármeddig éjszakázok stb... mindig olyan 10 és fél 11 között felébredek, utána egyszerűen nem bírok tovább aludni.(bár van, hogy fáradtnak érzem magam, de aludni nem tudnék olyankor)
2011. júl. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 4:55-kor keltem, de csak most jutottam el a géphez.
2011. júl. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!