Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nagyon korán kell kelnetek...

Ha nagyon korán kell kelnetek akkor, hoyg szoktatok felkelni? Mert én nem vagyok egy jó kelő és mivel sokszor korán kell kelnem kéne egy jó tipp

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is sokat szenvedek, de én úgy szoktam, hogy ha pl. 6-kor kell kelnem, akkor beállítom 5re az órát, utána fél 6-ra, háromnegyed 6-ra, aztán 5:50-re, 5:55-re, és 6-ra :D És lehet hogy hülyén hangzik, de így sokkal nyugodtabban ébredek, mert amikor 5-kor és fél 6-kor csörög az óra, olyan jó érzés, hogy nem kell rögtön felkelni, még lustálkodhatok, vissza tudok aludni. Háromnegyed 6-kor is van még egy kis időm, és utána azért állítom 5 percenként, hogy tutira felkeljek. Egyébként volt már hogy elaludtam ennyi ébresztővel is, úgyhogy én reménytelen eset vagyok. :D
2011. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:))
2011. máj. 2. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én olyan távolságba teszem az ébresztőt, hogy muszáj legyen kikelni az ágyból. Plusz nálam is ott van a csúsztatott ébresztés, de én csak kettő időpontot állítottam be.


manju

2011. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én ha felkelek bedugom a fülest és üvölt valami jó kis zene, arra felpörgök és már túl is vagyok a szenvedésen. de érdekel a téma engem is, hogy mások mit csinálnak
2011. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak addig sz*r, amíg ki nem kerülsz az ágyból, szóval ezen szoktam gyorsan túllendülni. Ha csörög az óra, akkor felkelek és kész.
2011. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!