Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vegánok, lenne-e kedvetek...

V.renata kérdése:

Vegánok, lenne-e kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Különböző magyar oldalakon próbáltam hozzám hasonló meggyőződésű vegánokkal kommunikálni, nem nagy sikerrel. Arra gondoltam, hogy megpróbálok ide írni, hátha valakinek felkelti az érdeklődését, és esetleg értelmesen tudunk beszélgetni, segíteni egymást a probléma leküzdésében.
2011. júl. 24. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is Vegán vagyok! A vegeta csillagkép, tatuin bolygójáról jöttem, békével! Örülök, hogy megismerhetlek, olyan régen találkoztam a fajtársaimmal. Neked is 6 lábad van? Hogy bírod ezt az oxigéndús környezetet?
2011. júl. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a problémád? Itt mindenki azért van,hogy neked segítsen.
2011. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy vegán vagy miért befolyásolja, hogy milyen emberekkel érintkezel?
2011. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A vegán életmód nem befolyásolja, hogy kikkel beszélgetek. Viszont komoly barátság nem hiszem, hogy kialakulhatna úgy, ha értékkonfliktusaink vannak.


Remélem érkezik néhány komoly válasz is a kérdésemre a jövőben, inkább azokkal szeretnék foglalkozni.

2011. júl. 25. 02:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!