Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem gusztustalan?

Szerintetek ez nem gusztustalan?

Figyelt kérdés

Néhány hete mentem hazafelé, és megállított az utcán, az egészségügyi intézmény előtt egy öltönyös fószer, hogy felmérést végez segítek e.. kitöltöttem a kérdőivet, ilyen kérdés.. mivel hányszor mész a háziorvoshoz.. stb.. válaszoltam, majd mondja, hogy akarok e részt venni a nyereménysorsoláson.. adjam meg a nevem és a tel.t. okés.. miért ne.. eltelt kb.2 hét majd jött a telefon,egy csaj hívott be sem mutatkozott... magán szám... Gratulálunk ön nyert egy 10e ft.. konyhai készletet.. ,hogy emlékszek e..kitöltöttem egy egészségügyi felmérést és ott.. mondtam ,hogy persze hogy emlékszek tök jó.. (ja és hozzátenném, hogy pl. véradáson is volt már, hogy bedobtam a nevem és nyertem egy könyvet amit kipostáztak :) )mondja, hogy szombat 10 megfelel az AJÁNDÉK átvételre?? okés.. akkor az sztk.ban.???? KÉRDEZTEM ÉN.. . erre mély csönd.. hát nem.. modnom a címet irja.. felírtam.. okés.. aznap csöstől jött a gond.. szakadt az esső, kocsi nem indúlt, bicigli lyukas.. szívás a köbön.. NA mondom még fel sem tudom hivni, mivel rejtett szám volt.. hát fogtam magam utra kelttem gyalog essőben.. kb. 35 perc séta.. odaérek.. mit látnak szemeim.. magánház.. fless..

pont kint állt, kb. 10 jól öltözött fiatal.. mondom, miért jöttem.. jó helyen vagyok??? persze, de hogy nem mostanra vártak.. jöjjek időre.. (k.9.36. kor ott voltam.) mondom, mi a nyeremény? 10 ezerért konyhai késkészlet.. jó, mondom akkor majd vissza jövök.. (furcsáltam, hogy miért nem adják oda, ha ott vagyok vagy mi a fas.z van.) na mindegy vissza mentem időre.. addig sétafikáltam.. kapuban, 1 fiu . 1lány.. Öltönyben.. puccban.. (mondom mi a fene, milyen horderejü dolog ez..)jöttem az ajándékért.. okés a helyére kisírem.. bent látom, kb. 20 ember A teremben, gép az asztalon, diavetítő..stb.. .. mondom a csávónak.. neharagudj ugye ez nem termékbemutató lesz??????? nem persze, hanem csak annyi, hogy az ajándékhoz, egy kis tájékoztatás, rövid... mondom neki, elvileg késkészlet az ajaándék azt mondta a hölgy telben.. akkor arról mit beszélnek.. hogy vágjak, ubit??? mosoly.. nem de rövid lesz, majd meglátom.. Elkezdődik.. BAzzegggg. termékbemutató.. ott ültem másfél órát, kimenni sem tudtam, mert akkor mindekit fel kelet volna állítanom.. és ment fel bennem a pumpa.. hogy ez akkor a ÁTBA.SZÁS... hogy már fáj.. felhív egy rib.i hogy nyertem.. akkor ez mi... mert ha azt mondja, hogy vegyek részt.. termékbemutatün, és utánna ekkoa ajándék.. van lehetőség dönteni.. de nekem ugye azt mondta, hgoy mennyek átvenni a nyereményt.. már az fless volt, hogy miért van ott annyi ember.. ugye.. elvégre nem 20 győztes szokott lenni. Végig az járt az eszejmben, hgoy a barátnőm a fogyasztó védőknél dolgozik.. és feljelentem őket.. aztán mikor vége lett.. mondják, most majd átadjuk az ajándékokat.. kérem kollegáim után fáradni.. megyek.. csajszi elkezdi a süketelést.. na én meg kiosztottam.. hogy nem kell átbaszni az embert.. és még utánna rá akar venni, hogy vegyek ilyet.. legközelebb ha telfonál.. mondja az igazaat.. mert ez g.eci.ség.. oda sem akarta adni az ajándékot, mert a 1.5 órás termék bemutató után , még 1 órás füzöcskézést kell nekik csinálni???????!!!!!! mondtam, ugorjunk dolgozni meggyek.. kb. elkéstem már.. jó akkor odadja az ajándékot.. várok az asztalnál.. behoz.. baz..eg egy kés élezőt........ szerintetek.?????????ja és mindenki ezt kapta.. szóval nem azért.mert ugattam.. De ez ÁT.BASZÁS.. MERT ENGEM NEM ERRE HIVTAK, SZÓVAL SEM HANGZOTT EL.. MÉG AKKOR SEM MIKOR NYILTAN MEGKÉRDEZTEM. ti mit tettetetk volna??? olyan dühös vagyok..


2011. júl. 24. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a való világban.
2011. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igazad van, tényleg átcseszés az egész, viszont eleve nem szabadott volna elmenned, meg beugranod ebbe az egészbe. Jó, mondjuk ha senki nem mondta még neked, megértem, h elmentél, nem veled van a baj, de az ilyeneket messziről kerülni kell, és akkor nem is tudnak felbosszantani.


Ne hagyd magad ilyen ócskán manipulálni, mert tényleg ki fognak készíteni idegileg!

2011. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha már ott voltál, egy balhét, bunyót csaphattál volna. Csak vicceltem. ÉN az 1. percben amikor elkezdődik a termékbemutató, felálltam volna és leléptem volna.
2011. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamóca.. ***** válasza:

de...gusztustalan:D de hát minek ülted végig. engem ezek a buta mlm cégek találnak be mindig.

soha egyik se kajáltatott még be, múltkor viszont annyira jól csinálta az egyik, hoyg elmentem "állásinterjúra" (hatszor rákérdeztem h nem ilyen sz*r-e, mondta neeem, ez tisztességes rendes meló)

szegény rossz napomat fogta ki, és a szép kis rajzát (amin a bácsi a fordított háromszögbe, ami csúcsán szimbolikusan één álltam, lapátolta be a pénzt) belemártogattam a kávéjába, majd otthagytam, természetesen a fogyasztásom árával együtt. ígykellezt kéremszépen.

2011. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha ha

már az első sorból tudtam hogy mi lesz a vége


már vagy 4-en kaptunk a családban ilyen hívást


anyám egyszer elment végighallgatta az előadást ilyen bioptron lámpáról ami több 100ezer ft

és a végén kapott 1 késélezőt,

azóta minden késünk úgy vág mint a penge

2011. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát engem még egyszer nem húznak csőbe... a bizalom elszállt.. ezzel csak azt érték el.. hogy ha jön valaki felméréssel a kezében.. úgy el hajtom, hogy azt sem mondja ott volt.

Bedőlni meg azért döltem.. mert már volt máskor is hogy kihúzták ilyen dolgok után a nevem és tényleg nyertem... :)

pl. véradáskor , aztán küldtek egy könyvet.. amit meg is kaptam.. szóval.. ez van.. de mondom ha a csaj azt mondja, hoy termékbemutató.. el sem megyek.. nem érdekel.. de a pozitiv tapasztaltomból azt gondoltam, hgoy nyertem.. Ja és ő is ezt mondta.. azért vagyok dühös.. mert igazatok van.. és magamra is mérges vagyok.. mivel.. tényleg jól be kellett volna olvansni, hogy mit képzelnek.. és megmondani hogy rájuk hivom a fogyasztó védelmet.. majd kikacsazni a teremből.. szar.rni rá mindnkire.. bannyek.. ekkora szemét bandát.. ja és ez is bioptron lámpa volt.. négyszáz valahány ezer.. és u.ennyiér.. légszűrő.. mondani kellett volna, hogy szürje ki magát.. azt dug.ja a segg.ébe.>. a para,sztja..

2011. júl. 25. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!