Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Sok megbízhatatlan...

Mit tegyek? Sok megbízhatatlan ember vesz körül. A barátnőimet se tartom megbízhatónak. ( a sztori lennt)

Figyelt kérdés

Röviden: összevesztem az egyik barátnőmmel. Ez a barátnőm, mikor összeveszett egy másik barátnőjével, hát elég csúnyán kibeszélte. Aztán kibékültek, de a barátnője mit sem sejt, hogy ki lett beszélve. (és még most is kibeszéli a háta mögött, bár már nincsenek olyan jóban, de lehet ez tette tönkre a barátságukat) Jó, tudom, hogy sokan kibeszélik a másikat, ha összevesznek, de ő nagyon durván teszi.(szinte mindenkit próbál ellene fordítani)

Félek, hogy most velem is ezt teszi, aztán kibékülünk, de közben én tudom, hogy valószínűleg kibeszélt. Most akkor tegyek úgy, mintha nem történt volna semmi, vagy előfordulhat, hogy engem nem is beszélt ki, én meg ilyeneket gondolok róla. Szóval nem tudom, hogy mit tegyek. Simán kibéküljek vele, vagy inkább ne barátkozzunk.

Tudom zavaros, de ha már voltál hasonló helyzetben, vagy van ötleted, hogy mit tegyek, akkor előre is köszi, hogy írsz vmit.


2011. júl. 24. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden ember megbíhatatlan :) Tudni kell mindenkinél, hogy meddig mehet el az ember, idővel kitapasztalod. Nyilván, aki neked kibeszélt mást a háta mögött, az veled is megteszi ugyanezt. Nincs ezen mit meglepődni.
2011. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg sokan megbízhatatlanok, de a sok nem egyenlő a mindenkivel. Akadnak rendesek is.


Az ilyen kiscsajokból (vagy nem tudom hány évesek vagytok) lesznek később a sz@rkavaró felnőttek. Én a helyedben hanyagolnám.



Azért nem mindegy, hogy összeveszek valakivel és kipanaszkodom magam egy 3.-nak.


Vagy pedig elmondom mindennek a háta mögött az illetőt és még megpróbálok másokat is ellene fordítani.


Barát az ilyen?

2011. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!