Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megszivatni jól...

Doo^^ kérdése:

Hogy tudnám megszivatni jól az osztálytársamat?

Figyelt kérdés
Azért akarom megszivatni mert baromságokat terjeszt rólam és nagyon nyomorék.Valószínüleg féltékeny rám mert nekem nagyon sok barátom van.Azt mondta a barátaimnak h év végén össze törik a telómat és levágják a hajamat..szerencsére a barátaim nem mentek bele :).meg a barim házába akart rendezni egy bulit ahova nem akart meghívni de szerencsére meghívott (a barim)...szówal nagyon meg akarom szivani őt.. ötleteket lécci :) ..
2011. júl. 24. 21:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha megkezdődik a suli akkor csinál valami nagy baromságot és fogd rá mondd meg a haverjaidnak h fogják rá és akkor lessz csak nagy szívás neki :D
2011. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Jóötlet köszi :DD
2011. júl. 24. 21:47
 3/20 anonim ***** válasza:
lopd el az utcsó 2 szál cigijét!
2011. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Sz*rj a táskájába:D
2011. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
xDDDD
2011. júl. 24. 22:01
 6/20 anonim válasza:
65%
sodrófával b*zd agyon :D
2011. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
lehet h az lesz xd
2011. júl. 24. 22:06
 8/20 anonim válasza:
100%

Hmm... Gonosz ötletek kellenek? Próbálok párat...

Menj el a könyvtárba, vagy valahova, ahol nem lehet, lenyomozni utána, hogy Te voltál ott.

Csinálj egy hamis mail címet a csaj nevére, aztán egy blogot arra a címre, szintén a csaj nevével.

Fikázz ki rajta mindenkit akinek nyal a csaj, minden tanárt, minden diákot. Lehetőleg ne abban a stílusban írj, ahogy TE szoktál, hanem ahogy a csaj! Ez nagyon fontos. Meg olyan smiley-kat használj stb. Aztán valahogy inkógnítóban juttasd el a blogcímet egy barátodnak, lehetőleg olyannak aki pletykásabb, meg hákiásabb az ilyenekre. Remélem segítettem, de azért vigyázz, mert én tudom milyen érzés, ha ezt megcsinálják az emberrel. Szar. Velem ezt csinálták. Csak aztán kiderült és utána kiutálták azt a pasit aki ezt csinálta.

2011. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
majd vigyázom ;) köszii :D
2011. júl. 24. 22:13
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Öld meg a szüleit. Jól megszívná.
2011. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!