Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel lehetne őket megszívatni?

Mivel lehetne őket megszívatni?

Figyelt kérdés

Húgomat, (középiskola 5. osztály) 2 fiú osztálytársa nem hagyja békén. Folyamatosan kötekednek vele, gúnyolódnak rajta (kicsit kiáll a foga).Minden nap sírva jön haza. Mivel tudna nekik visszavágni, hogy végre békén hagyják?

Azt hogy hogy néznek ki nem tudom.


2011. jan. 26. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Fogyszabályzóval.

5000 ft alatt van egy éjszakai és 2 hét alatt helyre hozza.

Ha nincs mivel gúnyolniuk nem fogják gúnyolni.

2011. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

És ha mégis? Egyébként nem nagyon áll ki foga, de azért észrevehető. Fél évnyi gúnyolódás után pedig kijárna már nekik valami nem?


Amúgy köszi, hogy válaszoltál.

2011. jan. 26. 21:41
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja és nem csak a fogába kötnek bele, hanem mindenbe. A barátnője székére pl. a múltkor rá írták hogy tehén.
2011. jan. 26. 21:43
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem azóta nem basztatnak az iskolába, amióta "véletlen" betörtem egyik évfolyamtársam orrát. Meg az ajtót is beb*sztam. Nah azóta nem piszkálnak :) Amúgy ez általánosba volt. SZóval passz
2011. jan. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"Középiskola 5. osztály", az a 8 osztályos gimi 1. éve vagy a normál négy éves középiskola utáni +1 év? Csak mert az elsőnél egy erélyesebb elbeszélgetés egy idősebb személytől is megteszi, a második esetben szegény hülyegyerekeket kell sajnálni, hogy nem voltak képesek még felnőni. De az utóbbi esetet is meg lehet oldani mondjuk egy jól irányzott ágyékonrúgással.
2011. jan. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az utóbbi. 18-19 évesek.
2011. jan. 26. 23:06
 7/13 anonim ***** válasza:

Fogszabályzó nem rossz amúgy... nekem is kéne, mert a két alsó középső fogam enyhén V alakban van... 99% nem veszi észre, mert nem olyan látható, de a fogdoki azt mondta, hogy ha kezd nőni a bölcsességfogam akkor összetorlódhatnak a fogaim... hát igen kicsi a fejem :D:D


Nah de ha neki is hasonló van akkor majd figyeljen a bölcsességfoggal.


Amúgy meg a gyökereknek annyit üzenek hogy nőjenek fel, elvégre elmúltak 18...

vagy hogy ilyen gyökér viselkedéssel ne csodálkozzanak hogy kiskölyköknek nézik őket és nem engedik be a szórakozóhelyre csak személyivel - vszeg am is kérnek személyit de ez jó :D

Vagy hogy menjenek vissza 5.-be és tanuljanak vmi új beszólást a mai generációtól, mert az övék már ócska.

Mivan? Beszólt egy ovis?

Érettségi előtt ennyire futja? Kicsim, így nagy esélye van hogy meg fogsz bukni? De nyugi, majd idegesítheted a bénaságaiddal a következő évfolyamot, meg talán az azutánit is. *röhögés*


Egyébként meg sz@rja le őket...pár felsőbbrendű nézés és beszólás után csak leszállnak róla...

2011. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

előző vagyok és vágtázik velem az a bizonyos ló:


végső esetben fizikai bántalmazás.


vaaagy még:

még egy ilyen és csak seggeden keresztül fognak tudni táplálni, mert más testnyílásod nem lesz.


összerendezem én a te fogaidat, de nem hiszem hogy a tarkódon jól fog kinézni


asszem nem gond ha a követező ilyen után tökönruglak...a heréidre úgysincs szükséged, ki akarna dugni egy ilyen lúzerrel


vagy terror:

"kimetszem a nyaki ütőered még egy ilyen után" de ezt falnak szorítva a másikat.

vagy

"kipreparállak bodies-módra"

de ezek csak az én perverz beteges elmeszüleményeim és még nem volt rájuk szükségem.

2011. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ha van még ötlet írhattok.

Egyébként én olyanokra gondoltam, mit pl. rágó a székére, könyvei közé, vagy büdös zokni a táskájába.

Nem hiszem, hogy a tesóm a falhoz bírná szorítani őket.

2011. jan. 27. 07:48
 10/13 anonim ***** válasza:

Én rád gondoltam :D:D


Nah akkor szóval szemétségekre gondolsz.


Tustinta székre.

Szék alá rágó - ha behajlítja a lábát ráragad a térdhajlatánál.

Vagy a pad alá, mert ha rátérdel akkor megint ráragad.


Amúgy sztem ezek megint gyerekes dolgok, és egyáltalán nem egy felnőtthöz illik...

Vagyis én tuti nem ezt csinálnám.

Ilyet általános 5.-ben csináltam vagyis a tustintásat...


//Ilyenkor mindig úgy érzem hogy mennyire hihetetlenül gyerekes a legtöbb velem egykorú, hát nem csoda hogy én ott tartok ahol...//

2011. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!