Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy képzelsz el egy grafikust?

Hogy képzelsz el egy grafikust?

Figyelt kérdés
Karakterika szempontból, például:kinézet,viselkedés,szokások,pozitív és negatív tulajdonságok. Mintha egy rajzfilmet néznél,hogy nézne ki?
2011. júl. 26. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy graffityvel graffozik, vagy tervrajzokat készít, esetleg photoshoppol, concept art-okat készít..stb
2011. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
vékony, hosszú hajú, csöndes, de humoros, és ha nevet akkor nagy fogsora van, nem hord bő shortot és papagájos inget, szereti ha kiszolgálják, általában ül, kissé lusta.
2011. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
vagy 3D grafikázik..
2011. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
azt lefelejtettem, hogy férfi és szexi.
2011. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. :)

Első sorban elvontnak, mint általában a művészlelkeket. Úgy el van a saját világában. A humort én is odakötöm, még pedig jó humort. Olyan szenzitívnek, kifinomultnak gondolnám. Lehet, h szétszórt, mindig rohan, késében van. Csöndes, elmélyült, szeret az élet nagy dolgain filozofálni.

Kinézet... hát... arra nem tudok mit mondani. Ha nagyon "elvetemült", akkor az látszik talán kívül is, de az nem biztos. :)

Az az igazság, hogy az egyik barátnőmből indulok ki, és azt projektálom, tehát lehet, h nagyon melléfogok.

Jut eszembe: lehet, h vmi kényszeres dolga is van (de azért egészséges kereteken belül). :D


Egyébként majd meg lehet tudni a helyes megfejtést? :D

2011. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Első kérdező: kép vagy alkalmazott grafikusra gondolok (tehát kezdve az alapvető nyomdai technikák ismerőjétől a fejlettebb számítógépes interaktív kivitelekig).


Utcsónak: voltak itt elég baromságok(példát nem hozok),úgy érzem, de nem olyan nagy melléfogás. Viszont voltak köztük elég pozitívak.Onnan sejtem,hogy én is grafikusnak tanulok, és van néhány a társaimra és rám egyáltalán nem jellemző dolog, de van ami nagyon :"D.

Szóval köszönöm mindenkinek a választ, még várom a további elgondolásokat.

2011. júl. 26. 19:32
 7/13 anonim ***** válasza:
én azt mondanám, hogy általában békés emberek
2011. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
úgy mint magamat..(mert énis annak tanulok.XD)
2011. júl. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nemtudom de mindenféleképpen szemüvegben O_O
2011. júl. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szexi, borostás grafikus. Grr.
2011. júl. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!