Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted, hogyan néz ki egy...

Szerinted, hogyan néz ki egy festőművész? Fiatal csajra gondolok.

Figyelt kérdés

Milyen zenét hallgat,kinézete,belső személyisége, szokásai, pozitívumai,negatívumai, kedvenc elfoglaltsága, hobbijai... ilyenek érdekelnének. Mintha egy karikatúra szerű rajzfilmben lennénk.

Te milyennek képzeled el őket?


2011. júl. 26. 22:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

ÉS ha a válaszolók egy rokon kérdésre tudnának még nekem válaszolni,hálás lennék. Milyennek képzelsz el egy grafikust?:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2011. júl. 26. 22:57
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Magas, kockás ingbejár, szénné van vasalva a haja és igénytelen. zenében is
2011. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

juj ez nagyon nagy XD

még várnék többet is. :)

2011. júl. 26. 23:18
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hát nem nagyon értem h minek kérded, de talán könyvet írsz...:D (remélem, és nem változtatni akarsz vagy vmi.xd ] hát mindenképpen igénytelen. Semmire sincs ideje, várja az ihletet, ezért mindenbe belekóstol, mert nem tudja mi hozza az ötletet, mindig más. előzővel egyet értek, egy túlméretezett póló, vagy kockás ing mi igénytelenül van begombolva, haja kócos, épp csak párat belefésül a hajkefével, igénytelenül összefogva ha épp fest. Szétszórtság, sokszor kicsi spórolás mert nem elég fizető az állása, de egy művész számára tökéletes. Otthonában könnyen félretolhatók a bútorok, mindenképpen kis lakás, nem kertes, kicsit félreeső helyen. Pozitívumai, hogy megértő, szenvedély hajtja minden tettét, odaadó, feltörő egyéniség. Negatívum, hogy kicsit felületes (átsiklik dolgok, gesztusok, egy-egy rossz kimondott szó felett), kicsit naiv, mindenkiben a jobbat látja.:D
2011. júl. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok: LUSTAAA:D mindenképpen lusta.:D van egy háziállata aki elsajátította ezt a "jó szokását", valami egyedi, mit tudom én,tengeri malac, egy nagyobb példány, aki jobban szeret a ketrecén kívül pihenni:D
2011. júl. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Egyszerű öltözék, száraz, töredezett haj, nagy, kampós orr.:D Aki szereti a szép dolgokat, de önmaga külsején ez nem látszik meg. Festés közben klasszikusokat hallgat, hobbija egyben a hivatása is, a festés. Mással nem is nagyon van elfoglalva, nyitott a világra, de csak a saját szempontjai alapján szemléli azt. Pozitívuma a türelem. Negatívuma hogy mindent le akar festeni. ez sokakat idegesít. Még a budin is csak fest. A szülei kivannak ez miatt, mert csak egy illemhely van a házban.
2011. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2011. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: képregény lesz.:P Várom azokat az "általános" gondolatokat,amit egy "hétköznapi" ember gondol róluk. Csak,hogy tisztába legyek mások véleményével is. :)
2011. júl. 27. 19:10
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem régi zenéket hallgat,szóval nem mostanit :)

Belső személyisége:kedves,aranyos,segítőkész,humoros,szép,vicces,mivel festőművész alap,hogy jól rajzol :D,magányos farkas,makacs,rendetlen,szófogadatlan,néha agresszív

Kinézete : derékig érő barnás szőke haj,fehér bőr,barna szem,sovány,alacsony 165 cm körüli,van egy szépségpötty a szemöldökénél,szeplős az arca és a hatása,mellkasa is,a bokáján van egy anyajegy,ja és szemüveges :D

Szokásai: a kakaót mindig tejszínhabbal és kakaóval issza,mindig fel van kötve a haja,fényképező mindig van nála,a kenyérnél mindig a közepét eszi meg először utána a héját ö hirtelen ennyi :D

a pozitívumait leírtam meg a negatívumait is

Kedvenc elfoglaltsága: festés,rajzolás,fényképezés,kutya sétáltatás,parkba sétálni,teázni

Hobbi: festés,főzés,fényképezés,költészet :D

2011. júl. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

hatása helyett háta lett volna :D

2011. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!