Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18 éves fiúk, járnátok egy 14...

18 éves fiúk, járnátok egy 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez valami vicc? Nehogy már!!! :D
2011. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem vicc,ez 1 kérdés:D
2011. júl. 28. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Mekkora a melle?
2011. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hogy hogy néz ki,és hogy azért legyen meg legalább a korához megfelelő esze.De amugy csak 17 éves vagyok de talán.
2011. júl. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
16 vagyok, szóval nem nekem szól a kérdés, de mindig csak velem egykorú, vagy 1-2évvel idősebb barátnőim voltak. Viszont teljesen biztos vagyok benne, hogy ha 18 vagy annál idősebb leszek, akkor sem fogok nálam ennyivel fiatalabbal járni. Nem értem az ilyeneket, miért nem tudnak korban magukhoz illő barátnőt találni. Én arra gondolok hogy egyes 18asokra a saját korosztálya rá sem néz különböző okok miatt, ezért folyamodik 14 évesekhez akik örülnek és menőznek az idősebb pasival. Oké, lehet hogy jónagy csöcsük van, meg jól néznek ki, de egy kapcsolatban nem csak b@szni kellene... én meg ekkora korkülönbséggel csak ezt látom megvalósíthatónak.
2011. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én egy 15 éves lány vagyok :D DEh szerintem simán belefér.Ha az agyi szintje megfelelő a csajnak akkor semmi akadája :)
2011. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én olyat is láttam aki 13 lány volt és 18 fiú barája volt, szerintem elég nagy baromság, nem igaz, hogy 18 éves fiú nem talál magának 1 kora beli lányt.. Tiszta szégyen..15/F
2011. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a 13 éves osztálytársamnak 17 de már lehet hogy 18,éves pasija van :D


de szerintem ÉPESZŰ 18 éves nem járna ennyi idős lánnyal

bár tény,vannak érettebb lányok,és itt nem arra gondolom,hogy úúúúú,13 évesen már ekkora melle van,mint a feje,meg úúú,milyen érett,mert ő már nem szűz:D,hanem arra,hogy okos és nem fekszik le minden második szembejövővel az utcán,és ha jár is 18 éves fiúval,nem csak azért,hogy legyen,aki kúrogatja...

de amúgy bocsi,hogy nem vagyok fiú és 18 éves :D

14l

2012. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!