Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan emberrel aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan emberrel aki hetente legalább egyszer lerészegedik, viszont nagyon szeret titeket? Az illető 24 éves fiú. Néha ha alkalom van akkor egy héten 2-3szor is. Ez teljesen normális vagy csak én tartom ezt már soknak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Én biztos nem mert a lányokat szeretem... :)

26F

Reklám:

2011. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Szeret minket?
2011. okt. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem, szerintem ez túl sok..
2011. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
hát nem éppen normális.probáld meg megbeszélni vele.De ha nem enged belöle akkor ne találkozzatok amikor bevan rúgva vagy rúgj be vele te is
2011. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szamóca.. ***** válasza:
52%

attól is függ, hogy ez miylen típusú részegség, és hogy miylen részeg az illető, valamint mennyire részeg.

ha olyan "suli előtt bedobok egy felest mert sz.r alkoholista vendégmunkás az életcél", akkor nem.

ha az az elviselhetetlen, nyafogós hisztris verekedős keménykedős részeg, akkor nem.

ha full hányásig rszeg akkor nem.

2011. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Semmi esetre sem!

Lehet, hogy csak akkor "van rajta az érzelem", mikor részeg. Igen, akkor sokan szoktak nagyon szerelmesek lenni, nagyon látványosan.

De ez nem érv.


Ez a fiú alkoholista, legfeljebb a mértékén lehet vitatkozni.

Azt is kár feldobni, hogy te vagy a pia. Téged választ, de elég egy kis lökés, és máris az üveget fogja ölelgetni.

2011. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Nekem volt hasonló eset, hogy ismerkedtem egy sráccal, nagyon nagyon tetszett, csak túl sokat ivott, ő szinte minden második-harmadik nap, és nem is akart változtatni rajta. Mondtam neki, hogy ez már alkoholizmus. Nem-nem, csak szar az élet.

Hát én meg optimista vagyok, úgyhogy otthagytam.

Mostani barátom max 1x részeg egy hónapban, ha részeg. De az sem jellemző, csak ha van vmi haveri összeülés.

20L

2011. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hétvégén szokott de amikor én ott vok akkor nem szokott, csak így haverokkal szokott.távkapcsolatban élek vele, de akkor is amikor nem iszik akkor is ugyanúgy szeret.
2011. okt. 23. 19:43
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
hát akkor meg miről beszélünk...ez nem ezen múlik.
2011. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!