Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az is csak egy sztereotípia,...

Az is csak egy sztereotípia, hogy a németek csúnyák (pl spanyolokhoz, franciákhoz, olaszokhoz képest), vagy van benne valami igazság?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csúnyábbak, nem szebbek. Talán szőkébbek. Ha valakinek jobban tetszik a szőke annak szebb a német, ha a barna bőr akkor a mediterránok. Ha nagyon kéne választani, akkor a német nőket szebbnek mondanám általánosságban, mindamellett h vannak szép spanyol, olasz nők is. 23F
2011. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ízlések és pofonok. Nekem személy szerint jobban tetszenek a németek, mint a spanyolok vagy olaszok, mert az utóbbiak sötétebb bőr-, haj- és szemszíne nekem túl átlagosnak, közönségesnek hat. Ez persze csak az én véleményem, amit a külső alapján vonok le, tehát teljesen lényegtelen. :) Nem szeretem a sötét bőrt.
2011. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De Németországban lényegesen több a szőke hajú ember, mint a barna hajú?
2011. júl. 29. 19:46
 4/6 A kérdező kommentje:
vagy kb olyan az arányuk, mint itthon Magyarországon?
2011. júl. 29. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudok konkrét számokat, de szerintem sokkal nagyobb a szőkék aránya németben, mint itt.
2011. júl. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A kérdésed már csak azért sem állja meg a helyét, mert rossz nemzeteket vonsz össze. A spanyol/olasz sokkal inkább mediterránabb. Ha te jobban vonzódsz a kreol színekhez, mintsem a sápadtabb északi (angol, francia, német vagy akár magyar) akkor persze, hogy van benne igazság. De minden nemzetnek más és más a stílusa. Tudod: Kinek a pap, kinek a papné. Minden nemzetnek megvan a szebb illetve rondább foltja. Igaz személy szerint én pl. a francia nőket kevésbé tartom szépnek. Mellesleg ne statisztikák alapján ítélkezz. (Pl.: A magyar férfiaknak van a legnagyobb hímtagjuk. <Én úgy gondolom, hogy ezt minden ország képviselője így érzi. :) Felesleges ilyen sztereotípiákon agyalnod. :) Szépek a németek is.
2013. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!