Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az igazság...

Szerintetek mi az igazság Szeptember 11-éről?

Figyelt kérdés
Olvasgattam cikkeket ,szerintetek képes lett volna az USA megölni annyi embert az olajért?
2011. aug. 16. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2011. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kyle Broflovski volt az
2011. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem is, mert én voltam.
2011. aug. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

simán...

Pentagon: azt mondták h egy 757-es repülő csapódott bele a Pentagonba. Kérdem én, hova tünt több ezer liter kerozin és 50 tonna repülőgép? :) Ahol egy ekkora gép lezuhan ott van roncs..itt nem volt. Se a szárnya,orra...meg ugye a kerozin robbanékony, felrobbantotta volna az egész épületet

ehhez képest csak egy 8-10 méteres lyuk volt a falba... a 757-es fesztávolsága pedig kb 30-35 méter, és mint mondtam szárnyakat sehol nem találtak

a szemtanuk állítása szerint egy "Rakéta szerű" tárgy csapódott bele..egy Boeing nem rakétaszerű

több biztonsági kamera is felvette az esetet, de a felvételek elkobozta az FBI...sose adták vissza...

Remélem ennyi elég volt :D

2011. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát cikkekben meg videón is elég sok megdönthetetlen érv áll az összeesküvés elmélet mellet,amit mondtál meg ,hogy a robanószerrel amivel állítólag robbantották arra is találtak bizonyítékot ,hogy az volt, meg elég sok a furcsa dolog meg az egybeesés.
2011. aug. 16. 23:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha csak a Loose change-ből tájékozódsz, akkor persze, hogy minden furcsa, meg gyanús.

A Pentagonnál tudod, miért nem találták meg a gép roncsait? Mert csak olyan fényképeket mutatnak a filmen, amin nem látszanak. Amelyiken látszott, azt a képet megvágták.


[link]

2011. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát,nem tom mit higgyek
2011. aug. 20. 19:15
 8/9 anonim válasza:
Mindkét tényállás elképzelhető. Mind a terrorizmus, mind pedig a haszonvágy. Nem akarlak elszomorítani, de ha Magyarország képes lenne elnyomni egy másik országot, akkor a mi kormányunk is rohadtul leszarná, hogy hány ezer ember veszti életét az olajért vagy más nemes kincsért. Nem érdemes ilyen dolgokon agyalni, mert a tényen úgysem tudsz változtatni, és az igazságot úgysem tudod kideríteni. Ez olyan, mintha azon filóznál vajon tényleg végtelen-e a világűr. Úgysem tudod meg.
2013. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ahol egy ekkora gép lezuhan ott van roncs..itt nem volt. Se a szárnya,orra...meg ugye a kerozin robbanékony, felrobbantotta volna az egész épületet "


Valaki túl sok akciófilmet néz. A WTC-nél az volt a baj, hogy összedőlt, pedig nem szabadott volna a kerozintűztől, a Pentagonnál az a baj, hogy nem dőlt össze egy sokkal masszívabb, laposabb betonépület. Amúgy az a rész, ahol becsapódott, összedőlt, a gép roncsairól pedig rengeteg felvétel van. De a tények sosem szabad, hogy egy kiadós összeesküvéselmélet útjába álljanak.

2013. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!