Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok olyan munkahelyet...

Hol tudok olyan munkahelyet találni ahol 4 órás műszak helyett 6 órás műszakban dolgozhatnék Nettó havi 50. 000 Ft munkabérért?

Figyelt kérdés
1. munkahelyemen idén Szeptember elején lesz 2 éve annak hogy beléptem és dolgozom. Viszont megváltozót munkaképességűek munkahelyén dolgozom az enyhe Autizmusom miatt. Nem szeretnék ott dolgozni és elérni a 3 éves munkaviszonyomat az 1. munkahelyemen ahol bőrdíszműves alkalmazóként dolgozom. Tudom hogy örüljön a legtöbb ember van munkája nagyon sok embernek nincs állása Magyarországon. Viszont tavaly szeptember eleje óta gyakran nem kapok munkát a jelenlegi munkahelynél és végig ülhetem rendszeresen feleslegesen a 4 órás műszakomat. Csoda hogy kifizetnek egyáltalán Nettó havi 30. 000 Ft körüli fizetéssel amit a 2 különböző járulékaimat nem igazán tudom jól kiegészíteni vele. És ráadásul nem felel meg az ergonómiai követelményeknek sem a munkahelyi balesetvédelmi szabályoknak a jelenlegi munkahelyem. Mivel figyelmen kívül hagyják a vezetőségiek hogy üzemenként mennyi az üzem befogadó képessége a dolgozók létszámával. Emiatt nekem is alig van normális mozgás terem amikor az üzemen belül egyik üzem részlegből a másikba megyek. De már a hátáridős nagyobb üzemi munkánál is amikor a másik üzem részlegbe kell leülnöm alig van nekem is normális ülő férőhelyem. Ezért 2012. Január elejétől új munkahelyre szeretnék menni ahol gobelin képeket hímezhetek, vagy borítékolhatók, mobil telefon készülékeket rakhatok össze. Ajándék csokoládé tojás játékait rakhatnám bele. Számítógép-kezelő és használó OKJ szakmai végzettségem van Érettségim nincs idén a 2 éves Irodai Asszisztens OKJ szakmai végzettségem nem lett, meg gyenge volt a képességem vizsgára indulhassak. Válaszokat előre köszönöm. B. É
2011. júl. 30. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Keresgélj a neten az álláshirdetések között
2011. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!