Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit gondol és tud a 2012-es...

Citrommmm kérdése:

Ki mit gondol és tud a 2012-es világvégéről?

Figyelt kérdés
én személy szerint nem nagyon hiszek benne.. de azért érdekel mások véleményei is :) csak NORMÁLIS válaszokat kérek,köszönöm !
2011. júl. 30. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy baromság. Minden évre világvégét jósoltak eddig szinte. És itt vagyunk.
2011. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én ugy hallottam megmenekültünk. chuck norris még nem akar véget vetni a világnak
2011. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,de én inkább a ti véleményetekre lennék kíváncsi :)
2011. júl. 30. 18:13
 6/10 micsinai válasza:
Az én vélemény az, hogy nincs mit gondolni erről ha lesz VilágVége ha nem lesz 2012-ben 2050-re inkább azt fogják várni az emberek, hogy meghaljanak
2011. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 micsinai válasza:
Legalábbis az én véleményem az, hogy a Föld-nek jól esne emberek nélküli élet!
2011. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

útólsóval egyetértek!

Az emberek csak rombolják a bolygót,elég gyorsan.

Lehet hogy 50 év múlva a csirke lesz védett állat és csak konzervet ehetünk.Akkor lesz vége a Földnek ha elfogy a víz, vagy az oxigén,Mi nem tudjuk tönkretenni véglegesen mert pár millió év alatt regenerálódik, ezzel amit most csinálunk csak magunkat irtjuk ki.

2011. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 micsinai válasza:

Így van, és itt ne csak a vízre és az oxigénre gondoljatok hanem az éghajlatra is, el fog minden sivatagosodni. Míért?

Mert amit Afrikában csak ugy égetnek nap mint nap, (amit fel lehetne használni egy jól megépített fűtőszerkezetkén) azt a szabadba égetik el kint ami pár év alatt olyan éghajlati változásokat generál, hogy ezt ti észre sem veszitek. És ennek vannak következményei!

2011. júl. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez egy akkora egy baromság, tavaly augusztusra is világvégét jósoltak, és jé, mindenki él és virul, vagyis majd nem mindenki!
2011. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!