Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a maják...

Kinek mi a véleménye a maják által 2012-re megjósolt világvégéről?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség
2010. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem a cacok támadni fognak. És Don Frederik túléli. Ő lesz az univerzum fény gyermeke. A nagy Sajt Csillag egy személyben.
2010. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az időszámlálást körülbelül 5125 évente újból kezdik és korszakonként számolják. Az új időszámítási kezdet (új kor) 2012. december 22-én kezdődik a majáknál. A közkeletű állításokkal szemben nem az idő ér véget, hanem csak az időszámítás aktuális ciklusa.


<forrás: wikipedia.hu>

2010. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012 ben születik Chuck Norris Kisfia... :D
2010. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy asszem azért nem folytatták mert az előrejelzések miatt a maják nem voltak ojan hülyék hogy tovább folytassák miven spanolban szakadt a hó meg mindn megbolondult az időjárás és lehet h pár hónappal több v kevesebb lesz egy évbe v vmi ijesmi és ezért abbahagyták am ők nem is gondolták h vége lesz lehet h ők pont akkor haltak meg amikor már a 2012 t írták és vki megtalálta és elindított egy lavinát nah vmi ilyesmi .. :D
2010. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy nem félek, de azért köszi geldorex, jó tudni.
2010. dec. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokan várják hogy hamarosan azaz december 21-én elérkezik a világ vége.


Az Isten a szavát adta azaz még megis esküdött arra hogy nem így lesz.

Persze volt egy idô amikor az Isten megbánta hogy megteremtette az embert - amikor ugyanis nagyon megsokasodott az erôszak a földön(1 moz 6:5-6...)a Noé idejében. Akkoriban alakult ki az a helyzet amikor az Isten ellene lett az embernek és véget akart vetni a létének.... de - MINT ISMERETES - megváltoztatta Isten az akaratát! - De akkoriban lehetett volna beszélni a világ végérôl.


- A jövôben egy békés társadalom fog majd kialakulni, nem lesz világ vége - inkább a világ virágzása!

2012. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!