Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kértek idén karácsonyra?

Mit kértek idén karácsonyra?

Figyelt kérdés

Egy tegnapi kérdés ihletett, miszerint vagyunk egy páran akik már várják a karácsonyt.

Tudjátok már mit kértek karácsonyra? Dekoráció, ésatöbbi?


2011. júl. 31. 08:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
NEM! A nyári utazást tervezzük jelenleg.
2011. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

:D Azt hittem, csak én vagyok ilyen nem normális :D:D:D

Listát írok és abból lehet válogatni. Boákat kell még beszereznem, gömbjeim vannak, de szeretnék még, mert imádom őket, de csakis üvegből. És próbálok keresni egy üveggömb fejű piros nyuszit, mert az volt nekünk mikor kicsi voltam és én is szeretnék. Ja és szaloncukor-kísérletek...az eper-joghurtosat próbálom összerakni. :D De jó, hogy nem csak én vagyok ilyen!

2011. júl. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Egyelőre a nyárnak (olyan az idő, amilyen, nem érdekel) örülök, majd eljön a karácsonyi izgalmak ideje is. Karácsonykor sem készülünk még a Húsvétra...
2011. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én egy normális ,Mikulást, , hogy végre boldog lehessek.:)
2011. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
Ja ja már várom a monitorom :)
2011. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Én még nem tudom, mert most kerülök pestre :) Valószínűleg az albérletbe kérek majd valami hasznosat.
2011. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

semmit nem kérek

amit kérnék, az nem kérés alapon működik (egészség és tolerancia a családban), így lesz egy fa, apróbb ajándékok, de nincs semmilyen különösebb tárgyi vágyam (a könyveket imádom, ezt mindenki tudja is rólam, s aki örömet akar szerezni, attól úgyis könyvet kapok, bármilyennek örülök)

2011. júl. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Hogy Bendegúz szavaival éljek: "Hol van még karácsony?!"
2011. júl. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Bszok a karácsonyra. Ugyanolyan nap mint a többi. Vagy még rosszabb, mert együtt kell lenni a családdal, tettetni, hogy kva élet, de szereted őket. Anyám idegesen ordibál, mert szerinte kosz és piszok van mindenhol.. Tényleg rendkívül fantasztikus ünnep a karácsony. És még azzal se lehetek szenteste, akit igazán szeretek.. Mert ilyenkor a családdal kell lenni. KELL. Úgyhogy én azt kérem karácsonyra - hogy a kérdésre is válaszoljak - hogy hagyjanak békén, mindenki, egy valakin kívül.
2011. júl. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
57%
Elektromos gitár... :D
2011. júl. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!