Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék pénzt?

Honnan szerezhetnék pénzt?

Figyelt kérdés

Munkát sajnos nem kaptam,sehol,pedig bejelentkeztem egy pár helyre,de mindenhol túl jelentkezés van.Jó lenne,ha lenne egy kis pénzem,hogy ne anyáéktól kelljen mindig kérnem,hiszen nekik sincs sok.Mit tehetnék?

17/L


2011. júl. 31. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt a közelbe van egy kereszteződés és van 4 csöves aki az autósoktól kunyerál !! szerintem próbálkozz meg azzal tuti bejön !! napi 1000 ft garantált !! SOK SIKERT !!
2011. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Menj el üzletkötőnek oda mindenkit felvesznek vagy call centeresnek. vagy biztonsági őrnek. vagy dubajozni.
2011. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kerűlj be egy céghez és sikkasszál.
2011. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vajon miért nem lepődök meg a válaszokon?!:D
2011. júl. 31. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincsenek valami felesleges cuccaid eladók?Mert ha vannak akkor tedd fel a netre és abból össze tudsz szedni valamennyi pénzt.

17/F

2011. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert az emberek mások cuccait felveszik :d Mindenkinek új cuccokban kell virítani mert kinézik
2011. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!