Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Romániában hol lehet venni...

Balizs kérdése:

Romániában hol lehet venni "rubik kocka"-játékot? (3x3)

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Játék boltban, nagyobb postákon,vasútállomási kis boltokban, Alexandra könyváruházban szoktak lenni fából, ajándék boltban, de lehet neten is tudsz rendelni. Nem vagyok oda való de ezek jutottak eszembe.
2011. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a netten már probáltam de nem szállitanak romániába sajnos de azért kosz a va

álaszt

2011. aug. 1. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerbusz székelykoma!

hát tudja van az a hegy az a nagy magos...Na az. Azon túl kérem szépen 15 km-erre lesz egy patak, a közegellenállása lassú és kérem ne idjun belőlé. Azt a patakot követve lesz egy tisztás székely komákkal tele. No ott jobbra és menjen 3 km-t, míg egy egy nádból fonott tető házhúz nem ér rá lesz írva "Bult" (há mi csak úgyhíjuk székely-teszkú)ott be jobbra a 3. ajtó akarom mondani sor és ott a 1/5, 2/5 környékén lösz a magyar játékok. A szürke marhast elvesszük onnan és mögötte lesz. Vigyázzon már csak 1 von belőle!!!

Jó egészséget kívánok.

2011. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem pont ijenre sza'mitottam de k'o'sz
2011. aug. 12. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!