Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tudja miért van az hogy...

Ki tudja miért van az hogy egy gyalogos roma ha akadályozza a forgalmat, és én az elégedetlenségemnek hangot adok, akkor még ő van felháborodva?

Figyelt kérdés
Sokszor látni gyalogosokat akik semmivel sem törődve közlekednek, mennek mint a birkák, de ha valaki rádudál egy szabálytalanul közlekedő gyalogosra, biztos hogy az autós van elküldve a k**rva anyjába.
2011. aug. 1. 15:27
 1/3 anonim válasza:

Kérdésben a válasz.


Egyébként az emberek többsége ilyen, főleg a romák. Leszarnak mindent, csak teszik, ami szerintük jó, más nem érdekli őket.

2011. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek (nem feltétlenül csak romák) nehezebben képzelik bele magukat a másik ember szerepébe. Fogalmuk sincs mi az. Minél jobb ez a beleélő képessége egy embernek annál toleránsabb, ez szerintem genetika. A nők szerintem sokkal jobbak ebben, valahogy jobban rá van erre állva az agyuk. Nagyrészt szerintem ez genetikus, tehát tanulni is lehet, de biztos, hogy nagyon sokat számítanak a gének. Pl. nem véletlen, hogy a skandinávok is olyan szelíd, csendes emberek egy olaszhoz vagy spanyolhoz képest. Meg is van az eredménye, de mivel nagyban a géneken múlik ezért nem sok mindent lehet tenni. Általában egy nő toleránsabb, mint egy férfi. Északról dél felé haladva is kimutatható egy ilyen tendencia. Ne használd annyit a dudát. Legyél toleránsabb velük. :)
2011. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert cigány azért.Azt hiszik ővék a világ.Mindenki felett ők akarnának uralkodni.
2011. aug. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!