Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Töltéshez szeretnék új fajta...

Töltéshez szeretnék új fajta hüvelyt és dohányokat kipróbálni. Egy e téren tapasztaltabb dohányos választ adna kérdéseimre? Több info lenn.

Figyelt kérdés

Eddig piros goldengate hüvelybe töltöttem piros silveradot. Most szeretnék újítani.

Sokan ajánlják a primus multifiltert, de én barnafilter megszállott' vagyok :) A linkelt termék is ugyanolyan aktívszén szűrős, csak fehér helyett barna szűrővel? Esetleg vélemények? És maga ez a dolog min változtat? Kevesebb méreg jut a szervezetembe oké, de kevesebb lesz a füstöm vagy valami?


[link]


És dohányból miket érdemes kipróbálni szerintetek? És hosszú távon miket ajánlatok?

Megj.: Szeretem a sok füstöt és az erős és/vagy finom cigarettákat :) Ezelőtt piros marlborot szívtam, de rengeteget.

Antidohányosok kíméljenek. Ez nem az a hely.

F


2011. aug. 1. 16:44
 1/5 anonim válasza:
A linkelt hüvelyt töltöttem, nekem nem "ízlett". A sofi hüvely és dohány szinte azonos a gyári cigiével. Nekem kellemes volt még a primus dohány is.
2011. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de mint írtam fenn is én hüvelyek közül a barnaszűrősök közül keresném a legjobbat /legízletesebbet /legkevésbé károsat :) Primusból melyik fajtára gondoltál?
2011. aug. 1. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én a sima clubb hüvelyt szívom.. :)
2011. aug. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
miért nem próbálod ki az igazi e-cigit? nem a gagyikra gondolok... ecigiforum.hu
2011. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Stella90 ***** válasza:
szerintem sophidohány vagy tilbury jó...
2011. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!