Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ennek MÉG jelentősége?...

Van ennek MÉG jelentősége? Egyáltalán van még esély?

Figyelt kérdés
A barátom októberben szakított velem. Különösebb ok nélkül, másik lány sem volt. Akkor ő 16éves volt én pedig 14. (én most 15vagyok ő pedig 17) Mindkettőnknek az volt az első kapcsolata. Miután otthagyott nagyon magam alatt voltam hónapokig. Aztán barátok lettünk. Neki most új barátnője van. Akivel boldognak tűnik. Viszont tegnap bevallotta, hogy azért szakított velem mert megijedt a kötöttségektől és hogy megbánta hogy véget vetett a kapcsolatunknak de most már tökmindegy nincs jelentősége. Azt mondta hogy ha nem szakít velem akkor ebből még nagyon jó dolog is kisülhetett volna. és nem akart tuskó lenni:S tudom hogy nem kéne de valamit még érzek iránta. Örülök hogy megint bocsánatot kért azt viszont nem értem hogy miért csak most mondta el hogy megbánta. Ha előbb mondta volna visszamentem volna hozzá. Van némi esély rá hogy visszakaphassam? Érezhet még nagyon mélyen valamit irántam? Igaz hogy csak baráti a viszonyunk, de még mindig nagyon jól kijövünk. Összekötnek az emlékek, az első csók. Stb. Tudom hogy elég bonyolult de tudni szeretném, hogy van e jelentősége annak hogy elmondta azt h megbánta és azt is még hogy van e esélyem újra összejönni vele, mivel már mindketten érettebben gondolkozunk.KÖSZÖNÖM ha egyáltalán végigolvastad:)15/L
2011. aug. 1. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem hagyd a pi.csába,
2011. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Elolvastam! :)

Figyi az a pasi aki lesz@rja a régi barátnőjét, az nem mond ilyeneket!


Szerintem ezzel, hogy ezt elmondta, akar egy biztos pontot kialakítani, ha netán kidőlne a bili a mostani barátnőjénél...

Biztos érez még valamit! :)

Az, hogy barátok maradtatok csak ezt jelzi! Sőt ha jól ki is jöttök, főleg!

Mindkettőtök részéről megmaradt a vonzalom minden, de most így nem tud érvényesülni a kialakult szitu miatt... Neki van barátnője, ezt tartsd tiszteletben mindenképp!

Az ő döntése volt, törődj bele, de mindig egy kicsit nyiss felé, csak annyira, hogy érezze, hogy még van esély...

Így ha legközelebb beüt a ménkű a kapcsolatukba, akkor tudni fogja, hogy van hova mennie... És ez erősebbé teszi majd a kapcsolatotokat legközelebb!

De ne szövögess álmokat azért így egyből! ;)


Sok szerencsét!

Szia!

2011. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) igen persze semmiképpen nem akarom tönkretenni a mostani kapcsolatát nem vagyok bunkó. az a fontos hogy Ő boldog legyen. de persze jobban örülnék ha velem lenne az :D
2011. aug. 3. 18:16
 4/9 A kérdező kommentje:
az viszont probléma hogy a jelenlegi barátnője szeptembertől az osztálytársam lesz
2011. aug. 3. 20:07
 5/9 anonim válasza:

Ha a barátnője nem bír téged, ő meg igen, az ellenszenvet ébreszt a volt pasidban majd...

Ezt nem tudom elmagyarázni, valami olyan, mint amikor szabály az, hogy ne szidjuk a társunk volt társát!

Ilyen íratlan szabály!

Ha nekem a volt barátnőmet lehordják, az olyan mintha az én ízlésemet ócsárolnák!

Tehát a barátod neheztelne a barátnőjére, ha az téged ócsárol!


De ez csak az én véleményem!

Nem igaz mindenkire az biztos! :)


Ne félj attól, hogy osztálytársad lesz! Nincs benne semmi!

2011. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igazad van:) de a barátnője nem tudja hogy mi együtt voltunk:D
2011. aug. 4. 10:00
 7/9 anonim válasza:

Akkor főleg nincs gond! :D

De figyi ahogy leírtad ezt az egészet, szerintem ha szakítanak és vigaszra vágyik, vagy hiányzik neki "valaki" akkor hozzád fog fordulni! ;)

Ez biztos!

Csak majd légy résen, hogy mikor felhőtlen a kapcsolatuk!

Azt ha szakadás van, akkor vess be mindent, menj oda megvigasztalni négyszemközt, minden!

Úgy összejöhet!

És mivel felhőtlen kapcsolat nincs, hát így van esélyed! ;)

2011. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
türelmes leszek:D de azért remélem pár hónapon belül vége lesz:)
2011. aug. 4. 11:55
 9/9 A kérdező kommentje:
amúgy meg képes volt engem lekislányozni amikor a barátnője másfél hónappal sem idősebb nálam :O (nem bunkón mondta hanem kedvesen, de akkoris!)mivel én még nem töltöttem be a 15-öt..
2011. aug. 4. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!