Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit akar jelenteni, ha leadod...

Mit akar jelenteni, ha leadod egy olyan fiunak a messengered akit az anyukád ismer de te még nem?

Figyelt kérdés
Az anyukám mondta hogy majd írjon nekem. Eltelik pár nap és semmit nem ír. De egyébként hagyhatna üzenetet hogy, szia én vagyok nem tudom ki és stb. és én meg azért nem akarok írni, mert egy fiu kéne írjon egy lánynak hamarabb nem pedig fordítva.
2011. aug. 3. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Lehet, hogy még nem tudsz róla. De azt hiszem szellemi fogyatékos vagy. Sajnálom. Akaszd fel magad! KÖSZI
2011. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
biztos szégyenlős,félénk írj rá te
2011. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az első válasz írojának írnám ezt az üzenetet.Lehet hogy te szellemi fogyatékos vagy és arra vársz hogy akasszon valaki fel de én azt javasolom ,hogy menny el valami ideg és agy gyógyintézetbe.Addig is gyogyulást a kretén kisegítősnek.KÖSZI
2011. aug. 11. 16:13
 4/4 anonim válasza:
Jézusom...
2015. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!