Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másokhoz is naponta akár...

Másokhoz is naponta akár többször csengetnek ilyen-olyan indokokkal?

Figyelt kérdés
Néhány napja itthon vagyok és állandóan csengetnek valamiért. Szórólapozni szeretnének, eladni valamit, kést élezni stb. Szinte rosszul vagyok amikor megszólal a csengő. Nálatok is ilyen gyakori? Titeket is zavar? Ez ellen szerintetek lehet tenni valamit, azon kívül, hogy kikötöm a csengőt?
2011. aug. 3. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kitettem egy táblát a következő felirattal:


Nem veszünk semmit,

nem adunk el semmit,

nem térünk át semmilyen hitre,

és ezt a kutyák is tudják!


(Valahol a neten találtam.)

2011. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez egy jó ötlet, csak sajnos én társasházban élek és nem tudom sehova se kifüggeszteni.
2011. aug. 3. 23:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Hozzánk nem olyan gyakran, régebben még néha amikor itthon voltam.


Am ma pont voltak. Mi is társasházban lakunk, ráadásul több és nagy épületek. De pont minket talált meg a csóka /2. vagyunk a lépcsőház csengőjén/ hogy valami kiejthetetlen nevű nő hívta ki őket ingyenes patkányirtásra és hogy nem tudom-e hol van. Meg hol a házibácsi- azt megmondtam neki hol találja.


Én meg mondtam neki hogy nem ismerem és nem is tudok semmilyen patkányirtásról és jó lenne ha erről máskor előre tájékoztatnának.


BTW erre lelépett vszeg megkeresték a házmesterünket, de a bácsi elég eszes szal tuti elküldte őket a búsba.

Én meg felírtam a rendszámukat azért...

2011. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma is már két csengetésen túl vagyok, pedig tegnap elhatároztam, hogy ma legalább 9.30-ig aludni fogok. Hát nem jött össze, mert 8.15-kor már felcsengettek, hogy be akarnak jönni az udvarra valamit lemérni. Egyszerűen nem értem, hogy mi közöm van nekem ehhez, miért nem a házinénit zaklatják ilyenekkel és miért járnak ide ennyien és már tényleg elegem van. Nem tudok addig aludni amíg szeretnék, mindig akkor zavarnak amikor nem kéne. De ha kikötöm a csengőt, akkor azok nem tudnak csengetni akik tényleg hozzám jönnek.
2011. aug. 4. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Hanyadik kerületben laksz?

Barátnőm 14. ker és ott aztán vannak rendesen besurranók...

Volt hogy reggel még visszamentem az udvarra elszívni egy cigit, mert láttam hogy az ajtó előtt várakoznak h ha vki kijön beengedje őket, 3 kétajtóssal meg nem igazán mernék ellenkezni a 160 centimmel...


Mondjuk mint írtam most 22.-ben nálunk is volt.


Sztem írjátok ki a házinéni csengőjére h ő a házinéni.

Vagy köttesd ki a saját csengőd aztán ha vki ismerős jön max. rádtelefonál/csörög h a ház előtt van.

2011. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
7. kerületben lakom a körútnál. A lakásba nem akarnak általában bejönni, jórészt a postaládához akarnak eljutni. Meg mindenkinél van rács ajtón, ablakon így nyúlkálni sem tudnak. Ebben a házban még nem hallottam besurranásról, de csak úgy jöhetne létre, ha jóhiszeműen beengedünk valakit a lakásba. De az ostobaság lenne... Félretettem a csengő kagylóját, így nem hallom ha csengetnek. :)
2011. aug. 4. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi bérházban lakunk.

Volt egy időszak mikor minden héten szinte majdnem mindennap becsengettek hozzánk, általában szórólaposok voltak vagy valamilyen hittérítők.

De szinte mindig hozzánk csengettek, igaz még volt rajtunk kívül legalább 10 másik gomb, de mindig csak a miénket!

Hát, mondhatnom sem kell, de ez eléggé bosszantó dolog.

Miért mindig ide..(?)-.-

2011. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!