Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék úgy embereket...

Hogyan tudnék úgy embereket elemezni, mint Dr. House vagy Patrick Jane (A mentalista)? Ez tanulható?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 23:16
 1/5 anonim válasza:
100%
Tanulhato,de inkabb ilyesminek kell szuletni.Persze csak szerintem.Amugy probald ki,de ne ugy fogd fel mint valami kotelezo dolgot hanem mint egy jatekot.Figyeld meg a koruloted levo embereket es tanulmanyozd oket.Hasonlitsd ossze a viselkedesuket az allatokeval.Nagyon hasonloak vagyunk,en ezt szoktam csinalni.Neha meg is kerdik miert bamulsz?Ha meg annyira erdekel a tema szerez egy ilyen konyvet,engemet is foglalkoztat.Hello
2011. aug. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Oké, mondjatok könyv címeket.

Lehet angol és magyar is.

Engem is érdekel a téma.

2011. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Paul Ekman: Beszédes hazugságok

Remélem ezzel segítettem.

2011. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokat járj társaságba, és beszélgess sok emberrel, még olyanokkal is, akik nem szimpik.
2011. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Allan Pease - Testbeszéd


Alapvető gesztuselemzés tanulására tökéletes.

Nem fogod tudni tőle egy szobába belépve az ott lakó teljes személyiségét kielemezni (helyesen) és a szekrény alá szorult papíron keresztül megtalálni a titkos pánikszobát, de pl. a csajozásban segít ;)

2011. dec. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!