Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Színtévesztő társaimhoz volna...

Színtévesztő társaimhoz volna néhány kérdésem. Ki mivel foglalkozik, illetve mit dolgozik? ( A többi lent. )

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt állok, és hát amit szívesen csináltam volna az kizárva, ugyanis az orvosi vizsgálaton kiderült hogy színtévesztő vagyok, és hát ugye ez kizáró ok, sok mindenben. Mit javasoltok mit érdemes ebben a mai világban választani, amit színtévesztőként választhatok? Mert tanácstalan vagyok. Az utolsó kérdésem pediglen, hogy B kategóriás jogsim 100% hogy lehet? Vagy függ az adott orvostól? Tudom hogy sokszor feltették már ezt a kérdést, de vegyesek a válaszok. A válaszokat előre is köszönöm szépen. További szép napot.
2011. aug. 4. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem saját tapasztalat, egy volt kollégámé. Ő volt a színtévesztő. Postán és futárszolgálatnál dolgoztunk együtt. Ő diszpécser volt. Jogosítványa sosem lehet, de az a piros szín tévesztése miatt volt. Ha Neked más van, akkor lehet, hogy Neked lehet.


manju

2011. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez függ a színtévesztés fajtájától. Nekem is van B, C kategóriás hivatásos jogsim, illetve közlekedési szakterületen is dolgozom.
2011. nov. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
13/1992. (VI. 26.) NM rendelet "a közúti járművezetők egészségi alkalmasságának megállapításáról" kimondja, hogy "A 2. alkalmassági csoportra vonatkozó előírások"... "A színlátás zavara esetén az egészségi alkalmasság szemész szakorvos véleménye figyelembevételével állapítható meg."
2011. nov. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menjél fősulira és válasz magadnak olyan szakot ahol csak irodában kell ülnöd az a biztos!! A színtévesztő ember ki van zárva az össze férfias szakmákból, hivatásokból!!! Tanulj nyelveket! Jogosítványod lehet, ne hallgass senkire!
2012. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!